Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aquaman (2018)

progamer

Öne çıkan mesajlar

aksiyon çatıdan atlama lazer epik gaz müzik falan güzel duruyor da, karakter biraz leş sanki. orda altına sıçırtacak olaylar anlatıyor ancient artifact'ten çıkan HOLOGRAM ADAM, sumthin sumthin trident ehere mehere bsg

betmen de "i'm whatever gotham needs me to be" demek yerine iron man rdj şakası yaps... oh wait.

sanırsın michael bay çekmiş filmi. (renk filtresini sepia'ya çek, karakterler kameraya doğru yürürken (alttan çekim) tepeden kameraya doğru helikopter uçur, gg zaten)

şu one-liner saçmalığına da düşündükçe bileylendim kendi kendime, şekerim falan düştü heralde. ts yapınca ok, dc yabınca ouuv da değil olay. tony stark'ın karakterini daha ilk filmden verdiler süper ukala + mega dahi diye. dolayısıyla o zevzekliği taşıyor gayet. ragnarok'a da bi küstüm zaten aynı sebepten. kim yazıyor bunları ya? SEN KİMSİN YA

abi çok sinirliyim birisi bana hak verebilir mi tşk
Sosyal ağlarda paylaş

Film güzel olabilme potansiyeline sahip, beklentim var o konuda da izlediğim en kötü extended trailer'a sahip film olabilir. LEŞ...

Drogo bence rol için uygun, karakteri biraz modernize etmeleri gerekiyordu. Bence cuk oturuyor anlatmak istedikleri tipe.

DC solo filmleri bayağı iyi filmler, bu da iyi çıkar tahminen. Bir daha Justice League toplamasınlar ama lütfen thx
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...