Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Monster Hunter: World

Dragonfire

Öne çıkan mesajlar

Her silah baska eglenceli, greatsword, mushroom-sns, ve lance favorilerim. Hunting hornda tavsiye ederim, baya baya vuruyor, encore olayinida oturtunca sahane support.

HR100 bi quest daha acildi, verdikce veriyor oyun..yeni contentte gelsin oh mis.

Birde elder dragonlarin turf wari acayip iyi oluyor (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

mono said:

Her silah baska eglenceli, greatsword, mushroom-sns, ve lance favorilerim. Hunting hornda tavsiye ederim, baya baya vuruyor, encore olayinida oturtunca sahane support.

HR100 bi quest daha acildi, verdikce veriyor oyun..yeni contentte gelsin oh mis.

Birde elder dragonlarin turf wari acayip iyi oluyor (tu)

böyle mesajları okudukça daha çok içerik üretelim diye gaza geliyoruz herkes öğrensin, beraber eğlenelim diye :) bu arada eğer pc isen daha herşey yeni başlıyor gelecek eventlar ve yeni yaratıklar bayağı katlıyor eğlenceyi :) bir behemoth fighta bakabilirsin tahmin yürütmek icin eğlencenin boyutunu :)
Sosyal ağlarda paylaş

Güzel build tavsiyesi bulabileceğim bir yer var mı?
Googleda youtubeda filan bayağı bakındım ama net bir şey yok ortada herkes birbirinden alakasız şeyler söylemiş. Tabi bunda decorationların da etkisi var tamamen random olduğu için kendilerine çıkan gemlere göre build yapıp koymuşlar nete. Ama böyle genel-geçer bir cevap bulamadım aradığıma.

Glaive için hangi parçalar iyi? Odegaron güzele benziyor ama şimdi buna saatlerimi gömüp 2 quest sonra daha iyisi var bir de bunu farmla demesin oyun :p
Sosyal ağlarda paylaş

Build işi biraz göreceli gibi geldi bana. Net olarak şu build bundan iyi demek zor ya.

Dark soul oyunlarını çok andırıyor bana bosslar gameplay orda da sıfır gear kesebiliyordun bir noktada bossları.

Gear check monster var mı ileride bilmiyorum negrirante deniyorum ilk high rank bone setimle ucu ucuna o da bir bakıyım diye girdiğim combatta kesemedim yani. Biraz sabırlı olsam keserdim.

Bu yönüde sınırsız content yaratıyor oyunda zaten. En iyi bu ona yardır onu alınca daha iyisi gelsin onu bekle olayı yok mis.
Sosyal ağlarda paylaş

Glaive low rankte iyi güzel roflcopter diye vurup duruyordum da high rankte hiç dmg vuramıyormuşum gibi geliyor. Bir de bazı monsterların hitboxı aşırı absürd, 5 metre üstünden uçarken bile çarpıp indiriyorlar filan o yüzden baydım glaiveden. Özellikle Diablos filan aşırı gıcık. Nergigante questini bekletiyorum daha yapmadım, ama en beteri de oymuş sanırım.

Bowa geri dönüyorum, Dragonpiercer kullananlara feci özeniyordum zaten. Ben bowu DMG düşük diye bırakmıştım ama bugün birine denk geldim de herşeyi patır patır kesiyordu.
Diablos tavsiye etmişler bow buildlerinde, onu farmlıyim bari.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben şunu yapmaya çalışıyorum:
https://www.youtube.com/watch?v=zZsUPMrRfZI

Gerçi o linkte DragonPiercer için meme tier demişler, ama sonrasında crit draw buildi iyi filan demişler, videodaki o.
Şu anki problemim Early HR/Mid game filan için uygun build bulmak. Videodaki adam gerekli skillerin yarısını filan slotlarla tamamlamış, bende sadece tırt gemler var.
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFury said:

Şu anki problemim Early HR/Mid game filan için uygun build bulmak. Videodaki adam gerekli skillerin yarısını filan slotlarla tamamlamış, bende sadece tırt gemler var.

HR50 olup tempered monster farmlamadan o gemlere ulasamazsin.. farmladiktan sonra bile cok zor.. bu oyunda belli bir gem'e kasmayacaksin.. sen beklemedigin bir an dusebilir :).. drop rate'ler cok fena cunku..

ama begendigin bir build varsa o build'e en yakin gemlerini takabilirsin tabi.. ya da charm ile kompanse edebilirsin eksik skilleri..

xenojiva kesene kadar ortalama her build is gorur, hangi silah oynamak isterseniz oynayin.. ben full nergigante armor ve yine nergigante great sword ile tamamlamistim oyunu (HR questlerin baslarinda biraz bone armorla gitmemi saymazsak)..
Sosyal ağlarda paylaş

Onu gördüm de yapmak istediğim Dragonpiercer build, onun için de şunu demiş adam
said:

Raw/Dragonpiercer is meme status and I won't be posting a build here for it but there are plenty online.

İstediğim build youtube videosunda var, ama o da çok end-game itemlar kullanmış, aynı buildi Early-HR setleriyle toplayabilir miyim diye bakınıyorum şimdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Nergiganteyi bowla kesemedim bir türlü, Glaive ile tek denemede indi. Ben mi bow kullanmayı beceremiyorum, yoksa Nergigante bow için bayağı kötü bi mismatch mi?
Ya da spesifik olarak Glaive efektif olabilir gerçi. Diablos gibi absürd hitboxlı chargeları yok, tehlikeli hareketlerinin tamamını aşağıdan yapıyor. En önemlisi de traşını düzgün yaptığın zaman ultisini kullanamıyormuş, cidden tamamen engelleyemesem de kullanma sıklığı bayağı azaldı Glaive'e karşı.
Gerçi inat ettim, bi bowla kesicem bunu ama itemları geliştireyim biraz, öyle denerim :p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...