Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Monster Hunter: World

Dragonfire

Öne çıkan mesajlar

yan görevleri yapmak lazım arena olanları sonraya bırakabilirsin

direk end game e geleyim diye abanmak istiyosan story mode yardırabilirsin ama high ranke geldikten sonra gerek yok sakin sakin bi kaç set tamamlayayım bi iki optional yapayım bi expedition yapayım takılmak en mantıklısı

bounty leri bittikçe yenilemek lazım yapabiliosanız limited bountyleri yapın haftalıklar

invest. ler zaten sonsuz bişiler kestikçe trackledikçe onun invest.leri açılıyo sadece şeye dikkat lazım 250 tane maks alabiiyosun arada gidip eskileri yada işe yaramayanları kaldırmak lazım listeden ki yenileri gelsin o biraz bayık tek tek siliyosun
Sosyal ağlarda paylaş

şuanda hr a dayalı en son görev hr 100 olarak geliyor spoiler olmaması için görevin içeriğini söylemiyorum ama bayağı zorlayacak bir görev. low rank grindin ilerde size sadece şöyle bir yararı oluyor herhangi bir silahı sıfırdan craftlamak istediğiniz de ve ilk bir kaç seviyesi genelde low rankte düşen materyallerden de isteyeceğinden bir daha gidip low rankte grind yapmanıza gerek kalmamış oluyor ama çok zaman kaybetmemekte lazim. bir de ana hikaye dışında bir kaç tane de special assigments sekmesine hr a dayalı görevler gelecek onlarıda bir nevi ana hikaye olarak düşünebilirsiniz. hızlı bir şekilde ilerleyip ilerlememek size kalmış çünkü low rankte de harcadığınız zaman size silahınızı kullanma tecrübesi ve oyun mekaniğini anlama yönünden yardımcı olacağından end gamede de bir anda ne oluyor burada moduna girmemiş olursunuz. tempered elder dragonlar bayağı eğlenceli olacak ilerde çünkü :) (bahsettiğim hr burada "hunter rank" anlamında)
Sosyal ağlarda paylaş

ben normal story mode'da ilerlerken nergigante disinda hicbir armor ve silahi farmlamadim (eternal GS oyuncusuyum bu arada).. onun disinda hep main ve optional questleri takip ettim ama armorim hep full upgraded idi..

nergigante setini yapana kadar bone armor gittim ki f/p orani en yuksek setlerden biri.. zaten armorlarin elemental resistancelarina cok takilmayin.. o seviyelerde en onemli sey defense.. basin spherelari gecin.. ama mutlaka kendinize bone gibi main bir armor set belirleyin ve onu surekli upgrade edin (bountyleri acik tutmayi unutmayin tabi)..

sonra lvl 50'de tempered monsterlar acilinca investigationlar ile tempered farm yaptim.. monster ecology levellari yukselttim.. simdi lvl 100+ olduk artik.. eger istersem HR farm yapabilirim ama onla ugrasmak istemiyorum.. yeni free event ve DLC'leri yapsam zaten yeterli oluyor (su an tempered behemoth ile can cekisiyoruz)..

ben hayatimda bu kadar free content sunan firma az gordum.. her hafta onlari tamamlamaya calissan zaten baya zamanini aliyor..
Sosyal ağlarda paylaş

Spyro said:

ben normal story mode'da ilerlerken nergigante disinda hicbir armor ve silahi farmlamadim (eternal GS oyuncusuyum bu arada).. onun disinda hep main ve optional questleri takip ettim ama armorim hep full upgraded idi..

nergigante setini yapana kadar bone armor gittim ki f/p orani en yuksek setlerden biri.. zaten armorlarin elemental resistancelarina cok takilmayin.. o seviyelerde en onemli sey defense.. basin spherelari gecin.. ama mutlaka kendinize bone gibi main bir armor set belirleyin ve onu surekli upgrade edin (bountyleri acik tutmayi unutmayin tabi)..

sonra lvl 50'de tempered monsterlar acilinca investigationlar ile tempered farm yaptim.. monster ecology levellari yukselttim.. simdi lvl 100+ olduk artik.. eger istersem HR farm yapabilirim ama onla ugrasmak istemiyorum.. yeni free event ve DLC'leri yapsam zaten yeterli oluyor (su an tempered behemoth ile can cekisiyoruz)..

ben hayatimda bu kadar free content sunan firma az gordum.. her hafta onlari tamamlamaya calissan zaten baya zamanini aliyor..

behemoth grubunuzda yer varsa bende gelebilirim random partylerle can çekişiyorum bugün akşama kadar denemeyi planlıyorum çünkü
Sosyal ağlarda paylaş

konsolda oynuyorum ben.. benim de party yok su an.. pati'den oynayan birkac kisi var ama bu aralar oynamiyorlar gibi pek..

bir tane streamer var birlikte oynadigimiz.. belki aksam onla deneriz yine.. eger ps4'teysen cagirayim seni de..

https://www.youtube.com/watch?v=mQymcJDvLSU

bahsettigim yayinciyla ilk behemoth kesisimiz bu da.. su anki extreme versiyondan sonra bu baya kolay duruyor simdi hehe..
Sosyal ağlarda paylaş

bu sefer ki rehber videomuz, oyuna yeni başlayan ve başlarda sıkıntı çeken hatta high ranke çıkıp hala sıkıntılar yaşayan arkadaşlarımızın görevlerini nasıl daha kolay bir hale getirebilirler üstüne oldu. biraz uzun ama izlediğinize değecek bir video, yorumlarınızın da bizim için değerli olduğunu unutmayın : https://www.youtube.com/watch?v=pe07bzVOedo&feature=youtu.be
Sosyal ağlarda paylaş

Glaive kullanıyorum, ama her monster için glaive değiştirmiyorum o yüzden low rank dedim, en son açılan glaive hangisiyse onu kullanıyorum. En iyi glaiveim şu anda Pulsar III, bir de Anja kullanıyordum. Base damageı en yüksek Hard Bone II var

Ama en son Dragonbone açıldı, base dmgi bayağı düşük, dragon elementali yüksek. Bunu kullansam mı diye düşünüyorum. Weaknessi olmayanlara karşı da o 300 dmg geçerliyse işime yarayabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...