Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Monster Hunter: World

Dragonfire

Öne çıkan mesajlar

abi multinin sorunu capcomla falan değil steam in beceremediği bir şey bu friend list i yenilemeleri oyunda bağlantı sorunu yaşatıyor deli gibi

şunu yaptıgımdan beri sorun yok multi de

【⠀⠀⠀⠀⠀Disconnection Problems⠀⠀⠀⠀⠀】

For those having dc issues that usually comes with error code.

add -nofriendsui -udp OR -nofriendsui -tcp as Steam launch options

Right click on Steam shortcut (create one if you don't have it), select Properties;
In Target field append " -nofriendsui -udp" or " -nofriendsui -tcp" (w/o quotation marks, be sure to add a space after the existing quotation mark);
The final result should look like "C:Program Files (x86)SteamSteam.exe" -nofriendsui -udp
Exit Steam, then launch it with the modified shortcut.

This is to force Steam to use older Friends UI, which is based on an older protocol rather than WebSocket found in the new UI.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim bu oyunla ilgili en büyük problemim mezarcılığımın tutması her RPGdeki gibi.

Dur şu seti tamamlıyim queste öyle devam ederim, aa Anja seti açılmış onu yapıyim sonra devam ederim, aaa şu Glaive'i de yapayım sonra devam ederim filan diye diye Rotten Vale'e gelebildim anca.
Böyle bi rushlayıp hikayeyi bitirebilsem de rahat kafayla yapsam grındımı çok güzel olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

İşte tam o huyumu atlatıcam diyorum, questleri seri bir şekilde yapmaya başlıyorum, Legiana Set açılıyor:
Airborne featli gauntlet. 10% Jump Attack, almazsam çatlarım.

Hele bi Rathalos set var her workshopa gidişimde gözüm takılıyor. Ama Rathalosun kendisi bile aşırı rare zaten, bir de armor set için grindlamak günlerimi alır herhalde :p
Sosyal ağlarda paylaş

abi low rank yapma hiiiiç kasma gerçekten high rank açıldıktan sonra low rank tabını açmana bile gerek yok , lowrank i bitirmek için odogaron ya da rathalos seti yapıştır geç

high rank açılınca da önce bi bone set sonra rathalos yaparsın gerisi onlar idare eder seni sonra zaten gözün dönüyo merak etme neyin ne oldugunu falan yavaş yavaş anlıyosun kendine göre bi set yaparsın end game de zaten mixed set kullanıyosun bi yaratıgın setini komple giymiyosun

edit: bi de parça farm işini investigation yapmak lazım mutlaka habire sölüyorum ama hala expeditiondan falan farm yapmaya çalışanlar var
Sosyal ağlarda paylaş

KenshinHimura said:

high rank açılınca da önce bi bone set sonra rathalos yaparsın gerisi onlar idare eder seni sonra zaten gözün dönüyo merak etme neyin ne oldugunu falan yavaş yavaş anlıyosun kendine göre bi set yaparsın end game de zaten mixed set kullanıyosun bi yaratıgın setini komple giymiyosun

Şimdi de mixed giyiyorum zaten, bi Lumu Chestte Master Mounter var, Anja Helmde Fire Attack var falan filan diye giyiyorum, Legiana da istediğim tek parça da Airborne featli Gauntlet işte.

KenshinHimura said:

edit: bi de parça farm işini investigation yapmak lazım mutlaka habire sölüyorum ama hala expeditiondan falan farm yapmaya çalışanlar var

Investigationda çıkmıyor ki. Açmak için bayağı bi research kasmak lazım, Rathalos aşırı nadir gözüktüğü için researchı da artmıyor haliyle. Bi defa denk gelsem sapık gibi peşinde dolana dolana kasıcam researchımı, ona bile denk gelmedim, bir noktadan sonra da vazgeçtim zaten.
Bir de research haricinde başka şeyler gerekiyor mu onu da bilmiyorum, Storyde belli bir yere gelmek gerekli mi mesela?

Gerçi böyle rare monsterların investigationı açılana kadar seti gereksiz kalıyor zaten. Anjanathta öyle oldu, tam investigationlarda çıkmaya başladı, farmlamama gerek kalmadı lazım olan bütün parçaları almıştım zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

var önce story de ilerlemen gereken yaratıklar invest.i çıksın diye rathalos onlardan biri olabilir şimdi spoilerlık bişey yazmak istemiyorum da sen yapabildiğin yere kadar story mode da düz ilerle yapamadığın yerde farmlarsın bişiler gerek görürsen gerçekten luzmu yok set tamamlamanın özellikle low rank de ben ettim siz etmeyin
Sosyal ağlarda paylaş

KenshinHimura said:

kendine göre bi set yaparsın end game de zaten mixed set kullanıyosun bi yaratıgın setini komple giymiyosun

ya evet de ÇOK ÇİRKİN olmuyor mu karakterin tipi öyle? ben daha çok ilerlemediğim için "mmh çok şekilli <3" diye düz set basıyorum. yani tamam ilerde "abi godzilla kesicez, şu gereksiz bonus yerine +0.02 dps alayım" dicez muhtemelen de...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...