Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hanebado!

Sam

Öne çıkan mesajlar

6

izumi iyi savaştı ama yetmedi. :/ hanesaki gene school days'e bağladı. a wild mama appears, bakalım connie ile connie eşleşirse mi çıkacak ortaya.

7

kaoruko ile hanesaki hesaplaştılar, büyük lokma yiyip büyük söz söylememek lazım işte. aragaki de truva'nın öcünü alsın haftaya. çok güzel gidiyor turnuva.

harukana da ayrıca çok güzel gidiyor, ekler kardeşler <3
Sosyal ağlarda paylaş

Hanesaki ile söylediklerimi geri alıyorum, bayağı keyifliydi bu bölüm. Çok güzel vurdu Kaoruko'nun ağzına.
Ama yine mommy issues proclayınca yine vasatlaşır herhalde.

Yalnız o psycho mode geçişleri filan çok iyi olmuş bu sefer.
Diğer bölümlerdeki mindbreak absürd duruyordu ama bu bölüm bayağı iyi kullanmışlar.

dat burn

https://i.0imgur.com/TsGZbNs.png

Cute mode bile yeterince savage gerçi.

https://i.0imgur.com/EYMcxqM.png

Neyse, haftaya Aragaki bölümü geliyor herhalde, güzel (tu)

Sosyal ağlarda paylaş

8

mükemmel bölüm oldu, nagisa hesabı kapadı. o backhand çok iyiydi ehu, çok keyifli maçları izlemesi. yalnız diz meselesinden bir sakatlık çıkmaz umarım sonra, ona da bir flag açtılar son anda. hanesaki gene triplerde, onu anasıgil bir kucsaydı da rahata ereydi herkes. nazi koç bile imana geldi.

Sosyal ağlarda paylaş

Hanesakinin psycho moduna bayağı ısınmaya başladım ya. Çok iyi. İmana gelmesin pls. Dostluk kardeşlik hedehödö karakterlerinden gına geldi, böyle herkese git gud çeken MC lazımmış bana.
Arada 1-2 kişiyi bıçaklarsa da np, o kadar kusur kadı kızında da olur :p

Aragaki sakatken, Hanesaki de psychometerı fullemişken ezer geçer herhalde. Bi shutout daha geliyor kesin.

Yalnız en sonda Connie ahahahahah

Sosyal ağlarda paylaş

13 bölüm olacakmış ya, 3 bölüm kaldı tüh. bu turnuva ile bitecek demek, devam sezonu olur umarım sonra.

10

finaller için kurulum tamamlandı, bakalım ne olacak. süper maçlar bekliyorum gene. bölümdeki birine birşey öğretip onun öğreteni geçmesinin yarattığı sıkıntı teması da iyiydi.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

11

maç süper başladı, nagisa yokederek bitirse keşke ama ayano maç ortasında anasıgille barışıp gerçek potansiyelini aktive edecek hissi de yok değil. sasuke/bakagoya bağladı hepten. her halükarda gerildim izlerken lol.

harukanada da epic karşılaşma vardı bu hafta, team ekler taraftarıyım onda da lol.
Sosyal ağlarda paylaş

12

anası keşke bırakmadan yolunu bulsaymış kızı geiştirmenin, manyağa bağladı kız sonunda gene. ben anası filan birşey diyecek de normalleşecek derken gene nankörlük yaptığı arkadaşlarının gazı düzeltti galiba. biraz havada kaldı bence bu geçiş ama neyse.

nagisa çok iyi döndürdü maçı, comeback queen. doldur boşalt sonra güm, stamina ile çevirdi. üçüncü sette de smaçları basıp bitirsin dizini bozmadan. bastır nagisa!

Sosyal ağlarda paylaş

12

Geçmesin zaten ya, psycho modunu seviyorum ben.
Nakama powera da gerek yok zaten, mommy issuesı aşsa yeter.

Nagisanın dizi saatli bomba. Her an patlayabilir.

Yalnız bu bölümde Ayano'nun çizimlerini değiştirdiler sanki.
Bir inconsistency hissettim. Bütün sahnelerde değil, ama yakın çizimlerin çoğunda anasının çizim tarzına benzetmişler.
Ribbon yüzünden filan mı dedim, ama yok cidden normal modundayken daha moe bi tasarımı var daha yuvarlak hatlı filan, ribbonu takınca hatları da keskinleşmiş :p
Kasıtlı olarak armut dibine düşer göndermesi mi yapılıyor, yoksa sadece inconsistency problemi mi bilmiyorum ama gözüme battı bu bölümde.

Sosyal ağlarda paylaş

şahane final oldu, maç süperdi, üstüne de güzel bağlandı. herkes hakettiğini buldu. maç hakedenin oldu. end card da içimi ısıttı ama devam ihtimalini kapadılar sanki, yeni bir sezon çekerler umarım beni yanıltıp.
https://danbooru.donmai.us/data/__aragaki_nagisa_hanebado_drawn_by_koubakotone__569b7ddfaa282f8917d6e84b812d8f64.png
kalbimizin lead'i besto girl
Sosyal ağlarda paylaş

Güzel finaldi (tu)
Genel olarak güzel bitirdiler.

Yalnız yorumlarda anime mangadan bayağı saptı demişler, son birkaç bölümün mangayla uzaktan yakından alakası yokmuş. Öyle olunca devamı gelmiyor genelde, Season 2 imkansız yani.
O bataklıktan sadece FMA ve Tokyo Ghoul çıkabildi hatırladığım kadarıyla.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...