Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tor Browser

Utk

Öne çıkan mesajlar

Utk said:

Interneti telefon bağlantısından alıyorum, vpn açmayı denedim hot spot bağlantısını kesti(veri akışını sadece, wifi sabit). köprüleme ile girebilen varsa,biraz yardım fena olmaz.

problem çözüldü bu arada enter tuşuna basmamışım.
Sosyal ağlarda paylaş

bombilo said:

daha tor'a baglanamıyo, bitcoin trafigini takip edecekmis dsf (facepalm)

3000 lira iken fırlamadan 1 ay kadar önce,yakındaki arkadaşlarımın hepsine ciddi baskı kurdum bitcoin alın diye fakat konuya yabancı ve girişimci olmadıkları için kazanamadılar. 80 bin lira olmadan önceki 3 bin. muhtemelen önümüzdeki günlerde tekrar o skalayı yakalıcak galiba
Sosyal ağlarda paylaş

DRaGoN_SLaYeR said:

utku abi, bak abi diyorum, 2 pedo video izleyecem, parkta tecavüz videoları izleyecem diye bu kadar kasmana gerek yok bence

abi bu arkadaş baya kendini troll zannediyor ya. Cidden üzüldüm. Arkadaşlar, klavye delikanlısı diye bir tabir forum siteleri için geçerli değil. Dota oynarsak , sövün, ana avrat sövün. en kral hacker gelemez ordan size.

Burası öyle değil,canlar ciğerler,herkes birbirini tanıyor zaten. Beni de tanıyan fakat (uzak durim hamq manyağından da belli olmasın arkadaş olduğum düşüncesinde olan arkadaşlarım) ses etmeyen tanıdıklarım var burda.

Söylemek istediğim şu,basit bir arkadaş ile çözümleyebileceğiniz ip adres->adres->çay grafiği var. daha dikkatli lütfen.

Yani tahmin edilen kadar troll değil, kötü biri de değilim.
Sosyal ağlarda paylaş

Utk said:

DRaGoN_SLaYeR said:

Seni tanıyanlar utandığı için belli etmiyordur büyük ihtimalle

çok haklısın, bu noktaya dikkat çekmek istemiştim. Trans bireysin sanırım ?

bu arkadaş yüzünden yine banlanıcam galiba,bu arkadaşı tanıyan varsa, ben çok tanışmak istiyorum. Öm'den yardırıyor.Çocuk diyip de geçemiyorum,yaşı çok ufak değil. Topic'i zaten p.ç etti.
Sosyal ağlarda paylaş

Utk said:

Utk said:

DRaGoN_SLaYeR said:

Seni tanıyanlar utandığı için belli etmiyordur büyük ihtimalle

çok haklısın, bu noktaya dikkat çekmek istemiştim. Trans bireysin sanırım ?

bu arkadaş yüzünden yine banlanıcam galiba,bu arkadaşı tanıyan varsa, ben çok tanışmak istiyorum. Öm'den yardırıyor.Çocuk diyip de geçemiyorum,yaşı çok ufak değil. Topic'i zaten p.ç etti.

Lütfen sakin olun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...