Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

xiaomi vs huawei

Killer

Öne çıkan mesajlar

Ben 5 yillik aradan sonra iosdan tekrar androide gectim.
Mi 8 in hafif kirpilmis ve plastik kasali versiyonu pocophone f1 modelini aldim. Bildigin cillop gibi olmus akiyor alet , specleri baya iyi zaten , android de baya toparlamis eli yuzu duzgun hale gelmis. İphone 7 de ekran kasa orani da baya kotuymus onu anladim.

Alet gorunus olarak tam bir iphone x serisi cakmasi sdfss, centikli ekran vs ama performans ve kamera kafa kafaya.miui arayuzu de gayet basarili. Casual ios kullanicisi pek zorluk cekmez.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...

mi6 aldım pişmanım asda

su şişemin ucu dokunmatik tuşun üstüne düştü, düşüş de şöyle, bankın üstünde duruyor telefon ve su şişesi, su şişesi düştü, 1 cm yukarı gelse koruyucu ekrana gelecek, çatladı tüm telefon, ilginç bir şekilde dokunmatiği çalışıyor ama.

kamerası baya kötü. bana kamerası sağlam telefon lazım. bu sefer huawei deneyebilirim

Sosyal ağlarda paylaş

huawei p30 akar mı? 3 tane kamera var https://www.elisa.ee/seadmed/eraklient/nutitelefonid/huawei/p30

genel olarak alabileceklerim bunlar: https://www.elisa.ee/seadmed/eraklient/nutitelefonid?priceRanges=200-700&sortType=private_focus

TR'den daha ucuz zaten son indirimden sonra.

Sosyal ağlarda paylaş

google pixelden samsung galaxy s10e ye gectim olculerinden dolayi, 1 ay kadar sonra mate 20 pro ya gectim.

muthismis alet. pil falan bitmiyor 10 saat youtube izliyor velet tik yok, arti vahsice arka plan applerini oldurmesi hos (istedigimizi hep calisir birakabiliyoruz), kameraler fena zaten, kalite harika, ui de hosuma gitti komple home back vs system wide iphonelar gibi.

cok hos aletmis. onyargiyla uzak duruyordum ama yanilmisim. bu arada pixel serisi 3 ile sicip sivamasa idi hala pixellerde kalirdim orasi ayri. 

samsung s10e de hostu ama pil kotu malesef, ekran vs harika kameralar ok ama 2016 senesinin pixel xl i bence daha iyi idi foto konusunda.

Sosyal ağlarda paylaş

Android 10 ile gelecekmis su an benim mate 20 de kullandigim gestures ?

Google is revamping its navigation gestures this year, which means it's finally getting rid of the navigation bar. This time around they'll actually be full screen gestures, and you'll get some extra screen real estate for apps with the disappearance of the navigation bar. You swipe up from the bottom to go home, swipe up and pause to show the recent apps menu. To go back, swipe from the screen's left or right edge.

Sosyal ağlarda paylaş

P30'un kamerasi (spesifik olarak zoom'a odaklanmis herkes) daha iyi;

mate 20'nin ekran cozunurlugu, hizli sarj olayi ve yuz tanimasi daha iyi diyolar.

Bundan sonra diyosun ki o zaman mate 20. Son cumlede de diyolar ki, ama P30 2019'da cikti. O yuzden ikisi berabere...

Karar verdirtmeme uzerine review'lar.

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Xiaomi'nin servisi kötü ülkede epey, alacaksanız aklınızda olsun. Telefonlar f/p olarak ve düz performans olarak daha iyi ama. Kirin hala en üst Snapdragon'lara erişemedi bence. GPU olarak hele Kirin epey kötü kalıyor Snapdragon yanında.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...