Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

xiaomi vs huawei

Killer

Öne çıkan mesajlar

selam

telefon alıcam. hiç biilmiyorum, iphone 5s mini kullanıyodum bayadır, yetmiyo artık iş miş için. bir de apple bi gün update etti, ondan sonra qq oldu zaten telefon.

xiaomi mi 6 baktım arkadaşta baya güzel

https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-6-64-gb-4-gb-ram-ithalatci-garantili-p-HBV00000A3NTQ

millet huawei al geç diyor. hiç de bilmiyorum onu

özelliklerimi söyliyim

2k-3k tl
çift simkart olursa iyi
çift oturum özelliği
parmak okutma vs
sağlam front ve main camera
onun dışında alengirli özelliklere açığım

cumaya kadar da almam lazım. ustaları bekliyorum topiğe

edit: telefon tablet gibi olmasın ele avuca sığsın. 6.5 inch fena değil mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

mi6 kullanıyorum taş gibi telefon, telefon almadan önce aynı süreçlerden geçmiştim, huaweiyi incelerken batarya problemlerinin sıkça yaşandığını görmüştüm. bir kumardır diyip mi6 aldım ama hiç pişman değilim, sadece telefon 2017 nisan çıkışlı yeni modelleri var alacak olsam yeni modellerine göz atardım.
Sosyal ağlarda paylaş

sleepingdeath said:

mi6 kullanıyorum taş gibi telefon, telefon almadan önce aynı süreçlerden geçmiştim, huaweiyi incelerken batarya problemlerinin sıkça yaşandığını görmüştüm. bir kumardır diyip mi6 aldım ama hiç pişman değilim, sadece telefon 2017 nisan çıkışlı yeni modelleri var alacak olsam yeni modellerine göz atardım.

güzel yorum teşekkürler. daha üst modelleri var da büyük hep. göremedim aynı boyutta bir üst model
Sosyal ağlarda paylaş

oo gönderici firmayı ararken ne buldum

https://www.sikayetvar.com/hepsiburadacom/hepsiburadacom-ve-sen-cep-magazasi-ayipli-urun-gonderdi-iade-almiyor

baya şikayet var

edit: tek adammış şikayet eden. cumartesi geri gidicem yurtdışına bugün yarın lazım telefon. xiaomi'yi başka satan yer de göremedim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...