Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

xiaomi roborock s50

dasaaa

Öne çıkan mesajlar

Annemlere yardimci olmasi icin supurge robotlarindan alayim diyorum. Hepsini inceledim bir suredir. Xiaomi Roborock s50 oldukca makul bir cozum ancak tr'de satilan xiaomi 1. jenerasyon.

Yurtdisindan tr'ye soylediginizde (500euro fiyati var) gumruk olaylari vs nasil hallediliyor? amazon vs ustunden alirim sanirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi yaklasik 2 ay oldu. Oncelikle sunu soyleyeyim, detaya girdiginde senin temizledigin kadar kose bucak olmayabiliyor. Sarji 2 saat falan gidiyor sanirim, benim evi yapmasi 45 dk falan suruyor.

Guzel yani su, bitirdikten sonra bir daha basiyorsun tusuna basliyor hemen. 2 kere supurunce baya oo ev tertemiz diyorsun. Belki koseleri yuzde 100 alamiyor ama yine de baya etkili. Asil fark surafa ortaya cikiyor, normalde evi biz 3 gunde bir falan supuruyoruz. 3 kedi var cunku :D Ilk gun supurdugumuzde oh be temiz diyoruz, aksamina tuyler gene hafif hafif belirmeye basliyor. Ikinci gun zaten moral bozmaya basliyor (ozellikle esimin). Bu meret ile her gun tertemiz duruyor ev gunde 1-2 calistirinca. Kanepenin yatagin vs altini rahatca gidip almasi da extra guzelligi, artik kanepe altinda biriken tuy problemimiz yok :) Tabi kanepenin altinda bosluk olmasi da bizim sansimiz.

Cikardigi gurultu de supurgeden daha az. Pubg, for honor falan oynuyorum ben. Discorddaki arkadaslara sordum gurultu geliyor mu diye, rahatsiz olacak kadar gelmiyor dediler. Baya sevindim ona. Ben oyun atarken arkada geziniyo haha.

Gunde bir icini temizliyorum. 3 gunde bir falan da alttaki tekerlerine ve fircasina takilmis pislikleri bi temizliyorum.

Sandalyelerin vs altini supurmesi de cok iyi. Eger bir seye carparsa, 45 derece falan donup circular bir hareket ile cevresini dolanmaya calisiyor. Hicbir sey birakmiyor sandalyelerin altinda. Tek dikkat etmeniz gereken sey kablolar falan.

Oyle iste, varsa baska sorunuz yazin cevaplayayim.
Sosyal ağlarda paylaş

güzelmiş. nereden aldın, maliyeti kaça geldi.

köşe bucağı almasa da olur ama genel olarak evin tüylülük ve tozluluk seviyesini aşağıda tutması bile süper zaten amaç bu. illa ki arada evi dolapları falan overhaul ediyorsun.

şmdi benim kediler aşırı tırsak, evlerinde peşlerinden gelen üçüncü bir canavarla yaşayamayabilirler, akılları çıkabilir. en büyük sorun bu denemeden de bilemem :) naptı seninkiler?
Sosyal ağlarda paylaş

bugun istanbul'a gelmis gorunuyor.

7 17/07/2018 14:23:28 Arrived in the Post Office International Arrival Registry was performed
İSTANBUL UKİM
İSTANBUL UKİM
BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)
8 17/07/2018 16:35:36 Waiting in the Post Office
İSTANBUL UKİM
İSTANBUL UKİM
BAŞAKŞEHİR İSTANBUL(AVR)

Waiting in post office icin bir sey yapmam gerekiyor mu?

Wtf is ukim?
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

güzelmiş. nereden aldın, maliyeti kaça geldi.

köşe bucağı almasa da olur ama genel olarak evin tüylülük ve tozluluk seviyesini aşağıda tutması bile süper zaten amaç bu. illa ki arada evi dolapları falan overhaul ediyorsun.

şmdi benim kediler aşırı tırsak, evlerinde peşlerinden gelen üçüncü bir canavarla yaşayamayabilirler, akılları çıkabilir. en büyük sorun bu denemeden de bilemem :) naptı seninkiler?

Abi supurge kadar tirsmiyorlar. Ses daha az oldugu icin muhtemelen.ilk 1 hafta biraz tirstilar simdi sallamiyor benimkiler.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

Annemlere yardimci olmasi icin supurge robotlarindan alayim diyorum. Hepsini inceledim bir suredir. Xiaomi Roborock s50 oldukca makul bir cozum ancak tr'de satilan xiaomi 1. jenerasyon.

Yurtdisindan tr'ye soylediginizde (500euro fiyati var) gumruk olaylari vs nasil hallediliyor? amazon vs ustunden alirim sanirim.

beko robot süpürge vereyim sana. 1700tl. sensör var çarpmıyor eşyalara, navigasyon var bu da en kısa sürede en çok yeri temizlemesini sağlıyor. 80dk pil ömrüyle 360m2 ye kadar temizlik yapabiliyor. 6 saatte şarjı doluyor. özel bantı sayesinde belirli alanlarda kalmasını ya da belirli alanlara girmesini de engelleyebiliyorsunuz
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...