Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[A] GameHonor- Silvermoon

DavidMills

Öne çıkan mesajlar

Bu teleffuz meselesi ve bile bile yanlış telafuz olayını ben hala anlamıyorum o ayrı. Yani 1-2 kez yanlış söylersin, ama insanların doğrusunu telaffuz ettiğini gördüğünde düzeltirsin. Yok arkadaş, hala pırayst, ruj, helır, item devam. Maaalesef yapacak birşey yok.

Guild chat genel olarak diğer türk chat kanallarından daha kaliteledir, kalıbımı basarım. Zaten oyuncuların karakter kaliteside daha iyi. Yani üni öğrencileri, unu eleğini sermiş ama türkçesi düzgün tip genel olarak fazla. Zaten elitistlikle de eleştiriliyoruz. Nedeni "social" almadığımızdan. Ne kadaz az social o kadar kalite oluyo valla.

Kısacası iyi guildiz. Zaten hıyardan hallice bir topluluk olsa ben bu kadar uzun oynamazdım bir guildde..

sa-as geyiği arada yapanlar var ama bariz geyik biraz bizde. Çok takılmıyoruz yapanlarada.

Kısaca özetleyim istedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Egzolinas kadar istekli raider olsun yeter. Adam neredeyse %100 attendance oynuyor, bench gördüğünde drama yapmıyor. Kendini geliştirmek için log takibi yapıyor vs vs. Zaten yüksek ranklara yetemeyiz, onun farkındayız. Nedeni Alliance+Silvermoon (kafa hep social). Amaç her content cutting edge alabilecek, dramasız bir guild. Bundan dolayı ister rank 1000-2000 farkmıyor.

(Yanlış anlamadım, ama demek istediğini anladığım için açıklayım dedim.)

*** Kısalttığım nicki editledim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...