Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2018 - Yaz

Dragonfire

Öne çıkan mesajlar

Gintama
Overlord
Shingeki no Kyojin

yeter de artar.

Grand Blue çok iyi diye yazıp duruyorlar, animesi yakında gelecek diye mangasına başlamamıştım, o geldi sonunda.
Hiçbir fikrim yok ama yazılanların 10 da 1 i bile doğruysa sezonun komedisi olur herhalde.

Gerisini bilmiyorum, ama güzel stüdyolara/anime originallere filan bakmak lazım. Şu ikisi özellikle.
Tenrou:Sirius the Jaeger - P.A. Works, Action/Horror
Muhyo to Rouji - Studio Deen, Action/Comedy

FLCL yazmıyorum çünkü OVA gibi gıdım gıdım çıkarıyorlar, geçen sezon da aynıydı. Bittikten sonra topluca izlenir anca.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Hanebado çok iyiymiş cidden (tu) İlk sahnedeki animasyon kalitesini koruyabilirlerse mükemmel olur (pek sanmıyorum gerçi).
Karakterleri, draması da yerinde. Spor animesinin kalitelisi direkt top tiere geçip oturuyor zaten, bu da aynı yolun yolcusu gibi gözüküyor.

Island "Ben VN Adaptasyonuyum laan" diye bağıran aşırı generic bir açılış yaptı. Ama yine de potansiyeli var gibi, güzelleşirse izlenebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Back Street Girls mükemmel (tu)
Bütün bölüm boyunca güldüm. Bayağıdır bu kadar iyi komedi gelmiyordu.
Hala sırıtıyorum şunları yazarken.

https://i.0imgur.com/eeT1mGy.jpg

Slideshow animasyonlardan puan kırardım aslında ama o kadar iyi ki o bile problem değil (hatta güzel olmuş, tarz olarak yakışmış bile diyebilirim)
Sosyal ağlarda paylaş

kaiji spin-off tonegawa büyük sürpriz (tu)
gintama
snk 3
fate extra
overlort'tan bir beklentim kalmadı belki bakarım

değerlendirip deneyebileceğim birşeylere daha var ama, geçen sezon kadar olmasa da gene iyi görünüyor sezon, zaten devam eden seriler de var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...