Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yaz için Sinop - Bolu - Kütahya - Edremit hattı

Bone

Öne çıkan mesajlar

bu bahsettiğim hattın etrafında bildiğiniz güzel yerler nereler var?
yeşili, ağacı bol, yazın nemi sıcağı fazla olmayan, rahat insanları olan, tatil yapacak bir yerler arıyorum.

Alaçatı felan kafasında sakinleştirici bir yerler de olur.

geçen sene Çanakkale'den Adatepe'ye (Adatepe Ida Blue Hotel) gitmiştik, güzeldi. bu sene Ankara'ya biraz daha yakın bir yere gitmek istiyorum. Sinop, Bursa felan gibi, gerçi Bursa'nın yobazı da fena oluyormuş, öyle olmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

khalad said:

Sinop'tan çıkacağını düşünerek Bolu üzerinden neden Edremit'i pas geçip önce Kütahya'ya gitmeyi planlıyorsun acaba ağsdomfdas olm nasıl bir tatil programı lan bu.

tatil programı değil yahu. sadece birisine gideceğim ama bu söylediğim bölgede olsun diye istedim.
Sosyal ağlarda paylaş

sinop ta bir halt yok..edremit dolu olur yazlik tuzluk..kutahya malumunuz ..bir bolu o da mengenspor munasebeti ile tercih sebebi olur..daha once de soylenmisti sanirim belirledigin guzergah turkiyenin yarisi kadar zaten..edremit merkez nokta kabul eder de sinoptan yaricapi uzatirsak tokat osmaniye kapsama alanina giriyor adriyatik kiyilari da emrinde..sinop merkez yaricapi kaydirirsak suriye erzurum yaltaya kadar yolun var..

bosver sen antep e filan git..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...