Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

chicken mcnugget

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

DoGMeaT said:

2 dir alttan alıyorum , daha yazmıyacağım ama , sinirlerimi oynatma.

SEN KİMSİN BENİM HAMBURGERİME LAF EDİYORSUN LAN KÖPEKETİ, ATEŞ OLSAN DÜŞTÜĞÜN YERİ YAKARSIN SİNİRLENSEN NOLUR, ADRES VER AKŞAM YELDEĞİRMENİNE DÖVMEYE GELİYORUM SENİ, ADAMI SISKA GÖRDÜN DİKLENİYOSUN TABİ.

inşallah kavga tam sönmemiştir, seri köz getirdim ama?

valla şaka bi yana, ailen farklılıklara saygıyı öğretememiş denince "anama küfrettiler"e getirmen kötü olmuş. "onu bunu bilmem ama mcdonalsın zevksizlik olduğunu öğrettiler çok şükür" gibisinden sivri bir cevap verip kaçmanı beklerdim.
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

DoGMeaT said:

yazık valla koca koca adamlar mcdonalds arbys fln kovalıyor , o su güzel busu kötü diye yarıştırıyor leş şeyleri birbiriyle

allah kimseyi ticket geçen resotran arama çilesine düşürmesin, böyle zevksizlikler çıkıyor işte meydane

hatanın büyük kısmı ailende ya da seni yetiştiren kişilerde.

Adam gelmiş şurda mizah yapmış, karabuz hemen ciddiye alıp ana bacı muhabbetine getirmiş. AİLESİNDEN TERBİYE ALMAMIŞ 5 YAŞ VİDYOSU PAYLAŞAYIM DA ÖĞRENSİN EHERE MEHERE

Ne kadar ayıp bişey bu yaptığın ya karabuz. Şurda birbirimize ehere zevksiz mehere leş diye laf çakamayacaksak ne anlamı kaldı forumun samimiyetin. Resmen ağızların tadını kaçırmışsın bu ciddiyetinle.

Dogmeat haklı daha da seninle muhabbet edilmez. Anca ciddi ciddi cevap yazarız, Bay Karabuz o dediğiniz yemekler yerine çiğ köfte yiyebilirsiniz deriz.

:(
Sosyal ağlarda paylaş

aga tantuniye leş desem mersinli arkadaşlarla tartışırız ki oldu böyle şeyler hemde nası

ama kimse ana babama laf etmedi,bana dangalak dersin sineme çekerim sabaha kadar tartışır şitpostumuzu atar yolumuza bakarız

bazı şeyler insanların hassasıdır , düşünsene misal öksüz yetim olsaydım ya ? ne kadar gereksiz yere beni üzmüş olacaktın

tamam netteyiz ama yinede insanız , birbirinmize bu kadar atarlı gider yapmaya , bu kadar kalp kırmaya gerek yok

ben de misal senin kutsalın olan mcdoanlds'a dil uzatıp seni kırdıysam, önem verdiğin değerleri yere düşürdüysem üzgünüm

umarım alın damarlarından trans yağ fışkırana dek şişmanlayabilir, nagıtları quarter pandırın içine sokup renç sosa banıp yiyebilirsin.

mc donalds sevmenize toşak yaparım ama yiyebilme özgürlüğünüz için can verecek adamım , beni üzüyorsunuz gereksiz yere.
Sosyal ağlarda paylaş

valla abi tonla yazmıştım sildim. mcdonalds benim kutsalım falan değil. benim önem verdiğim en büyük değer foruma girip şunu yapan zevksizdir gibi postlar atmaması bir insanın. konu tantuni olunca salak bir hal alıyor ama bu her konuda olabilir.

diyeceğimi açıkça ifade ettiğim için daha fazla uzatmak sana da bir şey demek istemiyorum. tartışmayı da uzatmak istemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

aga , senin kanına dokunan şeyler vardır, tepki vermeden duramıyorsundur, misal birinin çıkıp ezine peynir çok abartı demesi senin sinirden takla attırıyordur

o adama cevap olarak "ya sen liseli kankalarını hava at , yok ailenden eğitim al" fln diye absürt çıkışlar yaptığında ama denyoluk yapmış oluyorsun,başka bişi değil

beni sinirlendiren çok şey okuyorum forumda , hemde çok , bi sürü çeşit insan var , ama onlarla kavga sebebi olabilecek şekilde konuşmuyorum,daşşak geçerim,tartışırım, ama üslup önemli

benim queen'e overrated deme hakkım olduğu kadar misal senin orda "ne anlarsın lan zevksiz" deme hakkın var,ama olayı kişiselleştirdiğinde çocukluk yapmış olyorsun.

bin yıllık üyesin aga bunu mu anlatcam sana cidden

neyse gel istanbula ben sana hamburger mekanı önercem,ondan sonra yine konuşuruz.
Sosyal ağlarda paylaş

abi işte anlaşamadığımız nokta şu. ezine peynirine laf etse biri ses etmem ama ezine peyniri yiyen insan zevksizdir diyince o denyoluk olarak gördüğün tepkiyi ben o adama yakıştırıyorum. benim için seviye o yani. o kadar kötü görüyorum karşımdakini. bunu anlatmaya çalışıyorum. yoksa bence denyo biri değilim.

yani sonuca bakınca çok ekstrem birşey değil istediğim. sadece karşındakine saygı göstersin istiyorum insanlar. hayır diyeceksiniz olm sanane. yahu ne yapayım ben de böyleyim. tepkimin seviyesi tartışılır ama istediğim şey çok basit değil mi?

ben de seni biliyorum kaç yıldır. uzatmak istemiyorum sana karşı bi garezim de yok. ama en iyi hamburgeri de yesem yine gidip quarter pounder daha güzel dicem ama zevksiz değilim, monosodyum glutomat bağımlısıyım.
Sosyal ağlarda paylaş

bakın nasıl kapatıyorum konuyu bir anda tak diye ve daha önemli konulara geçiyorum

msg'nin beyninde yarattığı etkiyi doğal yollardan yaşamanın yöntemleri var

damardan adrenelin vurmak vs bungee jumping yapmak gibi

glutomat açısından zengin birkaç tane besini bir arada tükettiğinde ,beyini ve dilini umami bombardımanına tutabilirsin

o yüzden şuan istanbulda 2 favori burgercim var

1'i eski calıstıgım mekan,ayıp adeta ama :

mantar, kars gravyeri ve sarımsak sirkesi ile yapılan bir mayonezi olan duxelles burger, içindeki her madde ayrı ayrı glutomat aşırısı

reklam biraz ama moda mini eatery'de yapıyolar bunu , çok iyi burger cidden,soslu soslu vıcık vıcık acayip tatmin edici

ikinci favorim olan burger, harbiye'de zula, adamlar birincisi çok yağlı bi ekmek kullanıyor,ve burgerde TURP var, turp salatası,ecnebilerin horseradish dediği,ve yine ev yapımı kendi mayonezleri,turpla burgerin ne alakası var dersiniz ama amerikalılar çok sever bunu,keza tam bir umami deposudur turp.

öf be

izmirde nası burger yapıolar bilmiyorum ama bu dediğim 2 burgeri yedirsem, siz yine quarter pandır yersiniz ama aldıgınız zevk azılır,size kötülük yapmış olurum,belki o yüzden yememelisiniz.

:D
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...