Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gears Tactics

Sam

Öne çıkan mesajlar

• 1 yıl sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • 4 ay sonra ...

gearsı  oynadım biraz,

xcom gibi base building olayı yok. sınıflar, mclere özel sınıflar koymuşlar mesela sid vanguard, tank bildigin hp regenli diğer sınıflar klasik zaten.

görev haritalarında serpiştirilmiş sandıklar var onları alınca farklı farklı gearlar veriyor stat bonuslu falan. yani gear/skill değişik sinerjiler yapabiliyorsunuz, bence güzel olmuş hafif derinlik katmış oyuna. silahlarada farklı modlar takılabiliyor.

hit chance  yüzde düşük bile olsa bir iki mermi oturta biliyorsun düşmana, komple misslemiyor.

karakter başına 3 ap veriyor, bunlada turn başına baya aksiyona girebiliyor karakterler.

bombalara vs limit koymamışlar, istediğiniz kadar atabiliyorsunuz sadece 4 turn cdsi var. 

overwatch bunda cone şeklinde açıyorsun, mesafesine kadar ayarlama imkanı sunuyor böylece 2km uzaktaki adama shotgun sıkmıyor karakter... karakteri overwatcha sokarken 3 apsi var ise 3 defa sıkabiliyor mermisi varsa tabii.

skill tree  tek düze değil beğendim.

şimdilik tek problemim, recruitların suratlarını değiştiremiyoruz. çok kötü bir seçim olmuş, saç sakal kıfayete kadar değişiklik yapabiliyoruz ama surata dokunamıyorsun meh.

knox tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, knox dedi ki:

karakter başına 3 ap veriyor, bunlada turn başına baya aksiyona girebiliyor karakterler.

bombalara vs limit koymamışlar, istediğiniz kadar atabiliyorsunuz sadece 4 turn cdsi var. 

overwatch bunda cone şeklinde açıyorsun, mesafesine kadar ayarlama imkanı sunuyor böylece 2km uzaktaki adama shotgun sıkmıyor karakter... karakteri overwatcha sokarken 3 apsi var ise 3 defa sıkabiliyor mermisi varsa tabii

bence sacma sapan +AP bonus ?

Sosyal ağlarda paylaş

ilk ay 5,90 şu an gamepass ın yapıştırdım diğer aylar 14,90

edit:yalnız çok boktan bir arayüzü var.ödeme yapıldımı yapılmadımı belli değil anca hesap yönetiminden görebiliyorsunuz.ne nekadar cekilmiş muamma yine go go hesap yönetimi..

neden windowsun store nu kullanmadığımı hatırladım şimdi.

Frostbite tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Xbox game pass almadan önce gold üyeliği alıp üzerine upgrade kampanyasını yaparsanız gold üyeliğiniz kadar + 1 ay daha eklenerek gamepass ultimate sahibi olabiliyorsunuz. Ben öyle 36 aylık gold alıp üzerine 3 aylık 6TL upgrade kampanyasından çakmıştım 39 aylık gamepass ultimate üyeliğim oldu kafam rahat.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...