Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anthem

Sam

Öne çıkan mesajlar

ben yetemedim galiba oyuna ya. bende mi problem var.

çok bam güm dış dış değil mi ya. vurdu kırdı 5 filmi gibi.
Sürekli düzinelerce mermi boşaltıyorum, hep bir kaos bir sürünceme. arkadan kovalayan var gibi speedrun yapıyoruz sanki hep bi koşturma falan. bi sindire sindire ilerlesek

zaten uçma da duvara toslayıp duruyorum o benim yeteneksizliğim de.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Aynen öyle. Hadi WoW zamanında zaten bu tarz oyunlar bi elin parmaklarını geçmiyordu.

Ama 15 senede binlerce MMO ardından "bu adamlar 2 ayda level maxladıktan sonra ne yapacaklar bu oyunda aylarca yıllarca" diye düşünmeden online oyun çıkartmamayı öğrenmiş olman gerekiyor :)

Aynısı swtorda olduydu işte. Çıkıp o kadar class var onları da levellayın dedilerdi.
Sosyal ağlarda paylaş

stormeagle said:

ben yetemedim galiba oyuna ya. bende mi problem var.

çok bam güm dış dış değil mi ya. vurdu kırdı 5 filmi gibi.
Sürekli düzinelerce mermi boşaltıyorum, hep bir kaos bir sürünceme. arkadan kovalayan var gibi speedrun yapıyoruz sanki hep bi koşturma falan. bi sindire sindire ilerlesek

zaten uçma da duvara toslayıp duruyorum o benim yeteneksizliğim de.

Oyunun tarzı biraz daha ninja run modeli. Warframe falan gibi. O yüzden öyle his vermesi normal.

Combatlar biraz da sanırım demoyu tasarlayan gerizekalının işi. Aslında "easy" zorluk seviyesine göre tasarlanmış, yoksa en dandik düşmana 2 şarjör boşaltman gerekiyo.

Bir de görevler arası şehir acaip bayıyo beni, movement speedi biraz daha düşürseler salyangoza dönecez artık.

Biz Matrix beklerken Jackie Chan filmi çıktı işte kutudan, olay bu.
Sosyal ağlarda paylaş

valla kötü yorumların hepsi çok haklı. savunulacak pek bi tarafı yok da böyle dünyanın en kötü oyunu da diil ya. ya da ben bu 3rd person mass effect tarzı aksiyona hastayım ondan öyle geliyor.
60-70 tl olsa direk alır takılırdım ama 250 tl verilecek bi yan göremedim ben. indirime giriyor mu bunlar ilk kez uplay fln kurdum baya uzağım?
Sosyal ağlarda paylaş

yeni nesil bana göre değil galiba. zaten keşke uçma olmasaydı dedim. zevkli de değil ki. etrafı bir incelemek istiyorum, ne var ne yok. bir açık dünyayı göreyim falan yok. takımımı kovalamaktan etrafa bakamıyorum. peşlerinden gitmeyeyim ne yaparlarsa yapsınlar dedim o da olmadı. yanına ışınlıyor zaten.

Titanfall 2 harcanmasaydı keşke
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

valla kötü yorumların hepsi çok haklı. savunulacak pek bi tarafı yok da böyle dünyanın en kötü oyunu da diil ya. ya da ben bu 3rd person mass effect tarzı aksiyona hastayım ondan öyle geliyor.
60-70 tl olsa direk alır takılırdım ama 250 tl verilecek bi yan göremedim ben. indirime giriyor mu bunlar ilk kez uplay fln kurdum baya uzağım?

Demek istediğim de bu zaten.

Matrix beklerken Jackie Chan filmi çıktı.

Jackie Chan filmi de izlenir işte yeri gelince. Dövüşse o da dövüş bu da dövüş. Ama tutup böyle hpyelamazsın.
Sosyal ağlarda paylaş

stormeagle said:

yeni nesil bana göre değil galiba. zaten keşke uçma olmasaydı dedim. zevkli de değil ki. etrafı bir incelemek istiyorum, ne var ne yok. bir açık dünyayı göreyim falan yok. takımımı kovalamaktan etrafa bakamıyorum. peşlerinden gitmeyeyim ne yaparlarsa yapsınlar dedim o da olmadı. yanına ışınlıyor zaten.

Titanfall 2 harcanmasaydı keşke

Free roam olarak girersen haritayı dolaşabiliyorsun, rahat rahat gezdik biz öyle dün biraz. Sonra tank indi kafamıza.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Demek istediğim de bu zaten.

Matrix beklerken Jackie Chan filmi çıktı.

Jackie Chan filmi de izlenir işte yeri gelince. Dövüşse o da dövüş bu da dövüş. Ama tutup böyle hpyelamazsın.

hansi olmasa dunyada daha koytu olur dersen matrixten once 10-15 jackie chan filmi sayarim ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Anthem guide: Interceptor javelin
The Interceptor is Anthem’s fastest class, but also its most difficult to master
https://www.polygon.com/anthem-guide/2019/2/1/18205532/interceptor-javelin-assault-systems-strike-support-list-tips-melee-ultimate

Anthem guide: Ranger javelin
The Swiss army knife of mech suits
https://www.polygon.com/anthem-guide/2019/2/1/18204120/ranger-javelin-tips-grenades-melee-assault-launcher-support-gear

Anthem guide: Storm javelin
The Storm is in tune with the elements and all about using its abilities to take enemies out from a distance
https://www.polygon.com/anthem-guide/2019/2/1/18203539/storm-javelin-tips-advice

Anthem guide: Colossus javelin
The perfect Javelin for tank enthusiasts
https://www.polygon.com/anthem-guide/2019/2/1/18204112/colossus-javelin-tips
Sosyal ağlarda paylaş

"Thank you. It’s incredible to think we had nearly 9M hours of play across the 2.5 days the demo was open. In that same time, over 1M strongholds were completed (go Freelancers!) and nearly 2M grabbits were slaughtered (seriously! – what is wrong with people? – they’re innocent grabbits!)" said:

Sosyal ağlarda paylaş

kısa net bişi soracam. borderlands2-diablo3 kafası 3rd person shooter+grind mıdır bu oyun? git görev yap yaratık öldür xp gelsin level atla item gelsin, o itemlarla git daha büyük yaratık kes vs döngüsü?

öyle ise kolay grind edilecek yerler var mı? böle dungeon falan gibi? yoksa illa görevden göreve yarım saat koşturucaz uçucaz falan mı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...