Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anthem

Sam

Öne çıkan mesajlar

tunch said:

stormeagle said:

oyun her şekilde giderde, çıktıktan sonra nasıl yol izleyecekler o önemli. Destiny gibi 3 ay sonra DLC çıkardık baba 40$ bayılanze derlerse..

850 kez dediler ki oyun çıktıktan sonra sadece cosmetic satılacak para ile başka bişey satılmayacak

onlar der öyle

EA Dünya yuvarlaktır dese, acaba mı? diyeceksin.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu oyunun mevcut hatalarına beta diyerek göz yummayın ya çünkü beta değil demo. Kaldı ki patchlediler demek ki son hali bu diye düşünüyor insan.

Artık oyunların bedava içerik anlayışı şu şekilde oyun çıkıyor %30 hali ile sonra aynı oyunu oynamaya devam edersen bedava yok arkadaşlar ile yep yeni bir deneyim istiyorum bir yüzde %30 daha ver diyorsan hop oyunun devamı bu niteliğindeki paralı dlcler geliyor alıp almamak sana kalmış. Bir de yeni yeni new season paletleri türemeye başladı oyun %100 hali ile çıkıyor sonra her sene al bu yeni sezon istersen içerikleri açmak zorunda değilsin ama açmak için ateşle bir şeyler mantığı üzerine gidiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor ne alaka abi söyledigin.

Yani şey gibi .. 1980'te çıkan bir arabada da hata vardı diyor adam
Sen de diyosun ki.. sene 2019 .. O araba 1980'de çıktı... Yani 2019'da araba yapıyosan geri çağırmıcaksın, hata yapmıcaksın..Teknoloji lan bu. Her dönem geliştigi gibi her dönem belli başlı hatalarda ortaya çıkabilir.

Kaldı ki konumuz teknoloji değil insan...İnsanın hata yapmama lüksü var mı. İnsanın oldugu yerde hata hep vardır, zaman ve süre farketmez.
Orda ofisinde kahve içen coder // yerine =?^+=^ yazıyo sana oluyo hata işte.. en kaba tabirle.
Sosyal ağlarda paylaş

Eternal said:

Rewendor ne alaka abi söyledigin.

Yani şey gibi .. 1980'te çıkan bir arabada da hata vardı diyor adam
Sen de diyosun ki.. sene 2019 .. O araba 1980'de çıktı... Yani 2019'da araba yapıyosan geri çağırmıcaksın, hata yapmıcaksın..Teknoloji lan bu. Her dönem geliştigi gibi her dönem belli başlı hatalarda ortaya çıkabilir.

Kaldı ki konumuz teknoloji değil insan...İnsanın hata yapmama lüksü var mı. İnsanın oldugu yerde hata hep vardır, zaman ve süre farketmez.
Orda ofisinde kahve içen coder // yerine =?^+=^ yazıyo sana oluyo hata işte.. en kaba tabirle.

abi endgame olmamasının teknoloji ile ne alakası var allah aşkına ??
üşengeçlik, yaratıcılık eksikliği bin tane şey sayarsın da, teknoloji ile endgame olayının bağlantısı yok hiç bir şekilde
Sosyal ağlarda paylaş

Oyuna dönersek boss fightlarına koşmaya gerek yok sanırım. Ben öldükten sonra respawn beklerken AFK olmuştum, kalktığımda party boss fightına ulaştığında beni direk hepsinin önüne teleport etmişti. Hatta girip direk AFK olursan ve bütün party'in dungeon'ı bitirirse bütün loot'u da alıyor olabilirsin, votekick vs. yok galiba.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...