Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anthem

Sam

Öne çıkan mesajlar

Eternal said:

offff hala pc den oyun oynayıp eleştirmek pırayslııssss.. adamlar sizin için yapmadı ki oyunu mouse yavaş falan diyo fklgşf.. xbox one x native 4k ultra HD oynuyoruz.. no worries. oyun akışlardan akışlara gark ediyor.
çekemiyosanız bok atmayın abi. oyun goty.. gg

bizim için yapmadı derken, pc sahipleri mi? yok gamepad takmak kurtarıyorsa bi de öyle deniyim, belki best game since doom halo diye meydanlarda pankart açarım senin gibi :P
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

gerçek mi o postlar. cringe olucam beklemeye aldım şimdilik.

rdr2 topiğinde küfredip banlanmıştı adam sdfs. "bu oyunu beğenmeyen yavaş diyen sigisin gitsin" ayarında. arka sayfada tekrar edince bamlandı. hepsi editlenmiş malesef ilkini bulamadım ama şuradan bir ipucu yakalayabilirsin

https://forum.paticik.com/read.php?37,8755391,8951549#msg-8951551

konsola gönül vermiş, kefenini giyip gelmiş bir oyuncu kardeşimiz...
Sosyal ağlarda paylaş

hayır bide sanki sebili var 4k tvnin, xbox'ın, biz enayiliğimizden gidip toplamıyoruz

oyun+xbox+4ktv , kaç bin tl eder?

o parayla ben bi şekilde kendimi eğlendirir, pc'ye port olmamış oyunların tramvasını atlatırım.

allah muhafaza nerd , weeb fln değilim,mantıklı kararlar alabiliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

DoGMeaT said:

hayır bide sanki sebili var 4k tvnin, xbox'ın, biz enayiliğimizden gidip toplamıyoruz

o parayla ben bi şekilde kendimi eğlendirir, pc'ye port olmamış oyunların tramvasını atlatırım.

İnsanların alım gücü var biliyosun dimi kardeş ?
Hani biz xbox ve 4k tv alabiliyoruz diye mantıksız insanlar olmuyoruz. Kaldı ki ben xbox one x'i 1990 tl'ye (vatandan) , 4k televizyonu'da media markt'tan gece kampanyasıyla 3300 tl'ye aldım samsung 65 inch 8000 bilmemne modeli.. yani ikisi toplam 5300 liraya falan geldi. insanlar benim bunları aldıgım zamanlarda 3000 tl'ye 1080gtx 1060zfx vs vs ekran kartları alıyodu veya almaya bileniyodu.
Biz de nerd , weeb meeb falan degiliz yani. Alım gücümüz var alabiliyoruz.

Yani bu şeye benziyo ..

Ben gidip e180 almam kardeşim 250 bin tlye gider kendimi eglendiririm allahtan mantıklıyım yaa godaman degilim mercedes'e binmem..

Bi arkadaşımda konsol tam hanım pc masası kurmama izin vermiyo olayı demiş. Abi sen baya yanlış anlamışın o işi =)

bu arada pc de var benim bide baya salonda çift monitorlü falan yani.

neyse ne haliniz varsa görün.
anthem'ın notları çıksın hele burda daha "goydukmuuu" dicez tunch la birlikte size sdufhdsu
Sosyal ağlarda paylaş

Eternal said:

DoGMeaT said:

İnsanların alım gücü var biliyosun dimi kardeş ?
Hani biz xbox ve 4k tv alabiliyoruz diye mantıksız insanlar olmuyoruz. Kaldı ki ben xbox one x'i 1990 tl'ye (vatandan) , 4k televizyonu'da media markt'tan gece kampanyasıyla 3300 tl'ye aldım samsung 65 inch 8000 bilmemne modeli.. yani ikisi toplam 5300 liraya falan geldi. insanlar benim bunları aldıgım zamanlarda 3000 tl'ye 1080gtx 1060zfx vs vs ekran kartları alıyodu veya almaya bileniyodu.
Biz de nerd , weeb meeb falan degiliz yani. Alım gücümüz var alabiliyoruz.

Yani bu şeye benziyo ..

Ben gidip e180 almam kardeşim 250 bin tlye gider kendimi eglendiririm allahtan mantıklıyım yaa godaman degilim mercedes'e binmem..

Bi arkadaşımda konsol tam hanım pc masası kurmama izin vermiyo olayı demiş. Abi sen baya yanlış anlamışın o işi =)

bu arada pc de var benim bide baya salonda çift monitorlü falan yani.

neyse ne haliniz varsa görün.
anthem'ın notları çıksın hele burda daha "goydukmuuu" dicez tunch la birlikte size sdufhdsu

bundan önce attıgın postların sacmalıgı sebebiyle , bu uzun tiratını okumayacagım.

mantıklı bi argümanın varsa(sanmıyorum) , 1-2 cümleyle anlatmaya çalış.
Sosyal ağlarda paylaş

abi oyun herhalde konsol PORTU bile değil, dosyaların içinde gizli bi emulator falan var direk pc'de çaktırmadan xbox falan çalıştırıyor. combatta bile mouse limiti nedir lan? DAFUQ

Fov ayarı olmaması (facepalm)

allahım. senden tek dileğim var, tez zamanda ea'i öyle bi batır ki tüm dünya ibret alsın ben de müslüman olacam söz.
Sosyal ağlarda paylaş

bana çok da mantıksız / ahlak dışı gelmiyor valla.

pre-release özel event'lere çağırıyorsan, review copy dağıtıyorsan, ya ürününe çok güveniyorsundur, ya da "yea pampa şimdi şöyle, sen buna omg best game diyosun biz de seni besliyoruz koçum davetiyelerle ;))))" diyeceksindir. vidyoda bahsedilen oyun boktan olduğuna göre belli yani hangisi olduğu. birinden senin için bişey yapmasını istiyorsan sen de karşılığında bişey vereceksin bu kadar basit. ay kendimi kirlenmiş hissettim :((((( demenin manası yok dgshjf

"ahlak dışı olmaz olur mu, x kanal 3 gün önce çıkarıcak review'u, 'rüşveti' almayan düz y kanal oyun çıktıktan sonra alacak oynayacak görüntü alacak metni yazıcak vidyoyu editlicek falan derken kendi ürününü diğer herkesten geç çıkarmış olacak." denebilir. kısa vadede cukkalıyorlar view'le / reklam geliriyle ama ben elalemin boktan oyunlarının borazancılığını yapanların, oyunların boktan olduğu anlaşılınca 10/10 vermiş olanların uzun vadede izleyici tarafından tercih edilmeyeceğini düşünüyorum. tldr adalet will balance itself.

https://i.imgur.com/5uF9BPf.jpg

acg'yi o yüzden seviyorum mesela, adam review çıkarttığı her oyunu kendi parasıyla alıyor. firmadan review copy aldıysa patreon'cularına giveaway yapıyor. "incelenen ürüne ödenen ücret de review'e dahil" mantığı.

bi de rahmetli totalbüskit de anlatmıyor muydu bunları ya? hani nda'i vahşi gibi çiğneyen medeniyetsizlerin dışlandığını falan söylediğini hatırlıyorum da, konu da tanıdık geldi ne bileyim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...