Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anthem

Sam

Öne çıkan mesajlar

R E Z A L E T

girmeme işi büyük rezillik, neyse ki sabırla deneme sonucunda vault + open world kısmını gördüm, çatıştım falan yaratıklar, uçmaları kaçmaları az test edebildim.

ama mermi doldurayım topladığım itemlerle javelini geliştireyim diye geri üsse döneyim dedim yükleme ekranında takıldı, oyunu kapadım açtım yine başa döndü server'a bağlanamadı

HARD EPIC FAIL
Sosyal ağlarda paylaş

Ne kadar iğrenç bir konsol portu ya. Mouse kontrolleri virtual gamepad şeklinde. Yani gamepadin analog axislerini mousela üzerine virtualize etmişler, o yüzden zaten 9 farklı sensitivity ayarı var.

Roll'un olmadığı flight modela girmek bile istemiyorum, yaw rate pitch rate'ten yüksek sanırım. Point&fly saçma sapan bir FM var, çoğu şey için virtual axis koymuşlar hep. Uçarak eğlenmeyi düşünüyorsanız yanlış oyun.

Menülerde mouse falan kullanılmıyor zaten, keyboardla daha rahat gezebiliyorsunuz. Bunun nedeni de muhtemelen mouse'a virtual analog axis eklememişler menüler için. Oyun mouse desteklemiyor benim anladığım, her şey virtual gamepad şeklinde.

Keybind menüsü direk eksik: 1 tuşu 2 actiona bindlıyamıyorsunuz, default keylerde 1 tuş 2 actiona bindli olduğu halde.

Mouse native değil bu oyuna, çok rahat söyleyebilirim. PC oyunu değil bu oyun, konunun bölümünü de değiştirebilirsiniz istiyorsanız.
Sosyal ağlarda paylaş

twitchten izlemeye çalışıyorum ama 2-3dk loading screen paso, inanılmaz. böyle birşey görmedim. streamer sıkıldı kapadı loadscreende lmao.

bir de exolardaki o inek ayakları neden, illa bir çirkinlik yapmışlar yani çok feci.

mekanlar güzel ama karakterleri hiç tutmadım, warframe kadar kötü değil ama beğenmedim yine de. ayaklar facia.
Sosyal ağlarda paylaş

jevelin'in (niye javelin dediyseniz (facepalm)) renklerini kurcaladım, göreve gireyim dedim loading'de takıldı (tu)

bi de mouse'a bi smoothing, emulation falan tövbe estağfirallah bişeyler yapıyo bright'ın dediği gibi. motion blur kapalıyken hala sarhoş gibi bulanıyo her şey kamerayı çevirince. placebo olsun diye koymuşlar sanırım ayarı.

bi de o menüler allah affetsin ama bok gibi. ayrıca esc'tir harita tuşudur, basınca yarım saniye sonra açılması da priceless (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

offff hala pc den oyun oynayıp eleştirmek pırayslııssss.. adamlar sizin için yapmadı ki oyunu mouse yavaş falan diyo fklgşf.. xbox one x native 4k ultra HD oynuyoruz.. no worries. oyun akışlardan akışlara gark ediyor.
çekemiyosanız bok atmayın abi. oyun goty.. gg
Sosyal ağlarda paylaş

Eternal said:

offff hala pc den oyun oynayıp eleştirmek pırayslııssss.. adamlar sizin için yapmadı ki oyunu mouse yavaş falan diyo fklgşf.. xbox one x native 4k ultra HD oynuyoruz.. no worries. oyun akışlardan akışlara gark ediyor.

Çekemeyen anthem taksın haydiiiii :)
Sosyal ağlarda paylaş

Eternal said:

Of köylü koktu buralar hep, cami acin :/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...