Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spor Toto Süper Lig [18/19]

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Takımının standartlarını, yapabildiklerini bilen ve ona göre oynatan hoca ile diğerinin karşılaşması işte.

Kemal Özdeş bu ligin en değerli 3 adamın biri, her sene bütçesi daralıyor Kasımpaşa'nın durumundan ötürü ama takımı her sene bu seviyede tutmayı başarıyor. Bu istikrar bu ülke için fazla.

Ben mesela Avcı'yı da hep bu açıdan överdim de o adam eline en azından Clichy, Adebayor upgrade'i alabiliyor artık, bu standardı korumak zorunda. Kemal hocanın öyle bir olayı da yok, yapabiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

abi şunu googleda aradığında 2018 yılındaki haberlerin hepsi serdar ali çelikler diye bir adamı ya quoteluyor ya linkliyor

tff düşürmeyi planlıyormuşmuş, planlarında varmış, yeni plan dahilinde bir yol haritasındaymış, ve hep de insider infoymuş bunlar

bişey yok oyna devam
Sosyal ağlarda paylaş

Hayırlı olsun sene sonunda yabancı sayısı kuralında revize yapacaklarmıs. Son ust duzey ligimizi izliyor olabiliriz sonra tekrar tarık camdal mustafa pektemek keyfine geri donus.

https://www.sporx.com/ali-durust-yabanci-oyuncu-kurali-sene-sonunda-revize-edilecek-SXHBQ730786SXQ
Sosyal ağlarda paylaş

Bunlar kesin döviz yurt dışına çıkmasın, içeride dolaşsın diye düşünüp yapıyorlardır. Tahminen 3 sene sonra falan tekrar yükseltilir...

Başka hiçbir açıklaması yok ya, Beinsports'a falan sorsalar adamlar komple kaldırır sınırı mesela millet onlara da yükleniyor iptal ettiririz falan diye de...

Aspor'da bile böyle saçmalık mı olur diyorlar ama işte istediklerini yapıyorlar bu ülkede yapacak bir şey yok. Ekonomik sebepler dışında hiçbir mantıklı açıklaması yok ki o da mantıksız zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Ekonomik olarak çok mantıklı olmuş sınırın revize edilmesi, zaten TR topçuları TL ile satın alıyorsun, hatta maaşlarını bile TL ödüyorsun ve hatta topçuların hepsi paralarını TL olarak yerli ve milli bankalarımızda tutuyorlar. Ankaragücü'nün yabancı futbolcu isyanından 3 gün sonra 5 tane yabancıyla sözleşme imzaladığı yerde normal tabi bunlar. Serdar Gürler geçen sene yabancı oyunculardan isyan eden adam kendisinin yabancı statüsünde oynadığının farkında değil, resmen deliler ligi amk adsdafads
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

Hayırlı olsun sene sonunda yabancı sayısı kuralında revize yapacaklarmıs. Son ust duzey ligimizi izliyor olabiliriz sonra tekrar tarık camdal mustafa pektemek keyfine geri donus.

https://www.sporx.com/ali-durust-yabanci-oyuncu-kurali-sene-sonunda-revize-edilecek-SXHBQ730786SXQ

Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Bunlar kesin döviz yurt dışına çıkmasın, içeride dolaşsın diye düşünüp yapıyorlardır. Tahminen 3 sene sonra falan tekrar yükseltilir...

Başka hiçbir açıklaması yok ya, Beinsports'a falan sorsalar adamlar komple kaldırır sınırı mesela millet onlara da yükleniyor iptal ettiririz falan diye de...

Aspor'da bile böyle saçmalık mı olur diyorlar ama işte istediklerini yapıyorlar bu ülkede yapacak bir şey yok. Ekonomik sebepler dışında hiçbir mantıklı açıklaması yok ki o da mantıksız zaten.

alakası yok.

gs çok başarılı olacak diye korkup değiştiriyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

apple boş yapıyorsun. hangi takım en başarılı olduğu 2 dönemde de üst üste bu kuraldan dolayı darbe yerse çemkirir haklı olarak. geçen sene bu kural çıksa burada 50 tane post atmıştın şimdi, yeme bizi.

bu demek değil ki, gs'nin üstüne oyunlar oynanıyor. bjk ağlaklığı yapıcak değiliz de bunların hep gs'nin nispeten iyi yabancı core'u kurduğunda denk gelmesi isyan ettirir haklı olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

la açıp araştırmadan boş yapıyorsun yine. fikstür zaten ayarlı 7. haftaya derbi, 14-15.haftaya derbi, yerleri önden belli. oraya gelen takımlar bjk-fener-gs-ts arasında kura oluyor sadece. marsta yaşam bulmuş gibi komplo teorisi kasıyorsun yine, tam bjklisin. :D

ha de ki bana bu fikstürün fixed olması mantıksız, ok. ama gidip 31.haftada gs-bjk denk getürüyürler tamamen bomboş muhabbet.
Sosyal ağlarda paylaş

büyüklerin kurası diğer takımlardan ayrı çekilmiyor ki yerleri belli olsun ?

neyse konu o değil zaten.

RTE'nin bu ülke için ne anlama geldiğini bilmeden, GS çok başarılı diye (göt zoruyla avrupada ilk turda elendikleri sene, hafta 1 maçla son hafta 1 puanla şampiyon oldular, nasıl korkutucu bir başarıysa) bu kural geliyor diye yorum yapan adam boşun dibini yapıyordur.

RTE çıkıp futbol kuluplerini kapatıyoruz dese önce 3 büyüklerin başkanları çok mantıklı karar diye açıklama yapar bu ülkede..
her olayı kendinize yontmadan bakabilseniz güzel olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

sen yazdığımı okumuyor musun? gs başarılı diye çıkıyo işte diyenlerle de dalga geçtim dikkat edersen. ama şu an bu kural çıkarsa en kötü etkilenecek ve yabancıya şl dolayısıyla en çok ihtiyacı olan takım gs ve taraftarın da bu konuda şikayet etmesi normal kere normal. üstelik 2012'deki kuralda da bu gs'yi vurmuşken. ama çıkıp komplo teorisi olarak sunmuyorum bunu.
Sosyal ağlarda paylaş

gs zaten transferini yaptı ve ŞL listesi hazır.
kimseyi vurduğu yok merak etmesin kimse, oyna devam.
adamlar hemen yarın getirmiyor ki kuralı.

akp'den kurtulmadıkça 1 sene sınır gelir, 3 sene serbest olur, sonra yine sınır gelir falan.

bomboş fanatik söylemler yerine neden böyle oluyor diye düşünmesi lazım insanların.
Sosyal ağlarda paylaş

Peki Fikret Orman ve Senol Gunes niye elciligini yapiyor bu isin durduk yere?

Ayni yabanci kadroyla Besiktas daha gecen sene CL'de gruptan rekor kirip cikmadi mi. 2 sene ustuste sampiyon olmadi mi?

Aa bak ne varmis..

"Bunun üzerine siyah beyazlılarda yer alan 5 yabancının sözleşmesinin bu sezon sonunda sona ereceği akıllara geldi. Beşiktaş'ın kadrosundaki yabancılardan Babel, Pepe, Adriano, Atiba ve Negredo'nun sözleşmesi 2019'da bitiyor."

https://www.fanatik.com.tr/besiktasta-yildizlarin-son-yili-2008975
Sosyal ağlarda paylaş

şenol güneşin açıklamasını dinledin mi ?
yoksa twitter başlıklarından okuduğun kadarıyla mı soruyorsun ?

Beşiktaş'ın da resmi olarak böyle bir duruşu yok, aksine serbest olması yönünde açıklamaları var başkanın, kaldı ki en fazla yabancısı olan takımların başında geliyoruz ve yabancı sınırı zamanından kalma çöp pektemek gibilerinden kurtulmaya çalışıyoruz.

kulupler birliği başkanı sıfatı ile fikret orman'ın söylediklerini sanki Beşiktaş'ın görüşüymüş gibi algılamak sizin işinize gelen yöne çekme çabanızdan kaynaklı.

KB başkanı olarak adam zaten TFF ve diğer Süper lig kuluplerinin RTE etkisiyle zorla düşündürülen kural revizyonunun açıklamasını yapıyor işte.

ortada anormal bir şey yok 2 sene sonra olacak değişiklik için de önümüzü kesiyorlar tribine girmenin mantıklı açıklaması da yok..

zaten bitmiş transfer döneminden sonra gs'nin CL başarısından korkuyorlar, şampiyon olsun istemiyorların da mantıklı açıklaması yok

konuyla ilgili daha fazla düzgün açıklama yapamayacağım yoruldum
Sosyal ağlarda paylaş

GS'nin onunu kesiyorlar varsayimini ortaya atan sensin. Ne yazimda oyle birsey dedim ne de ima ettim. Tek sordugum neden durduk yere Senol Gunes'in boyle bir seyi ortaya ativerdigi ki kendisi bu kadar basarili olmusken. RTE telefon mu acti SG'ye lol.

Yazilanlardan farkli bir aciklamasi varsa koyuver madem. Oturup elbette adami dinlemeyecegim her dakika, medya/gazete/haber bunun icin var zaten.

Durduk yere bu konu niye gundeme geldi onu soruyorum. Elit TD'ler toplantisina gidip boyle bir yorumda bulun diyen mi oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

başımızda RTE gibi adam varken, sırf kuklaları demirören ve hidayet gibi adamları kendinden yine sözde "özerk" fedarasyonların başına atadığı bir ortamda 3. büyük diye dalga geçtiğiniz Beşiktaş'ın kural değiştirebileceğini düşünüyorsanız aynaya bakıp büyüklüğünüzü sorgulayın

iyi forumlar
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

o zaman 1 milyon euro etmeyecek adamlara yerli sınırı var alacak diye 6-7 çeken anadolu kulüplerine de yasak getirsinler.

hatta yurtiçi satışlar sadece tl ile yapılsın euro falan yasaklansın. yerli ve milli lig izleyelim.
Sosyal ağlarda paylaş

Cok alakasiz yerleri birbirine bagliyorsun. Bak FO'yu filan gectim ki Klupler Birligi baskaninin zaten bir agirligi vardir. RTE oyle istedi oyle oldu icin bir kanitin mi var.

Ben Turkiye'nin son 2-3 yildaki en basarili TD'unun durduk yere neden boyle birseyi gundeme getirdigini soruyorum sadece. Bunun RTE ile ne ilgisi var. Boyle birsey soyleme gerekliligi yok SG'nin. Diger teknik direktorler cikip boyle bir aciklama yapti mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...