Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Starfield

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

5 saat önce, serkanay dedi ki:

gezegenlere inme yokmuş no man sky gibi. Kopyalamışsınız bari şunu da alaydınız. Gezegenlere inme mass efect gibi olacakmış.

meh ?

asdsd olm topic bana tetik bombardımanı gibi oldu

abi niye her şeyi önceki oyunlardan kopyalamış gözüyle bakıyorsunuz benim mi atladığım bir şey var

valla bethesda fanboyu değilim tetiklendim.

uzay oyunu bu yani illa bi gezegen dolaşma keşfetme falan olacak. sırf biri daha önce yaptı diye niye kopyalamış oluyor. daha önce de dediğim gibi la ormanda dolaşıyoruz morrowinden çakmış demekten ne farkı var bunun asdd

Sosyal ağlarda paylaş

36 dakika önce, Black-ice dedi ki:

asdsd olm topic bana tetik bombardımanı gibi oldu

abi niye her şeyi önceki oyunlardan kopyalamış gözüyle bakıyorsunuz benim mi atladığım bir şey var

valla bethesda fanboyu değilim tetiklendim.

uzay oyunu bu yani illa bi gezegen dolaşma keşfetme falan olacak. sırf biri daha önce yaptı diye niye kopyalamış oluyor. daha önce de dediğim gibi la ormanda dolaşıyoruz morrowinden çakmış demekten ne farkı var bunun asdd

first-time-meme-template-hiql5.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

xbox game pass lılara beleş geleceği için oynarım rahat rahat. eksik içerik, buglar, todd'un yalanları pek etkilemez o yüzden. game crashing buglar olmasın tek isteğim o ilk başta.

sonuç olarak oyun nasıl çıkarsa çıksın nefret etmeye bayılacağımız bir oyun olacak. 

Sosyal ağlarda paylaş

4 saat önce, serkanay dedi ki:

spacer.png

Scan > Land > Ara sahne > Landing

bu tamam ancak gezegende seamless degil mi? yani o landinge indin, oradan kalk baska bir landinge git icin, tekrar bu ekrandan mi secim? bu sekilde ise bunun adi gezegen degil ki, olamaz yani olmamali. gezegeni gezeceksiniz diyor kesif diyor, bu ekrandan belirli landing alanlara inilebilir ve sonrasinda gezegen icinde ucmak da gerekir. 

edit

Your Starfield ship won’t be handling any complex landing maneuvers, Bethesda’s Todd Howard said in a new interview with IGN’s Ryan McCaffrey. Rather than letting players fly their craft through the atmosphere and onto the surface of one of Starfield’s 1,000 planets, the space RPG prefers keeping space and planet life separate.

iyi gereksiz zaten landing vs ile ugrasmak. nms da E tusuna bas duz alana otomatik iniyor zaten, elite dangerousda inmek icin bul, izin al, sonra yeri tuttur vb ilk baslarda oo dedirttip sonrasinda offf gene ayni seyler dedirten gereksiz bir sey.

Scalanova tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

ben şey diye tahmin ediyorum, gezegende random bi yer seçebileceksin, oraya land diyeceksin, loading gelicek, procedural bi harita yaratıcak sana, that's it. sonra aynı yere bi daha tekrar indiğinde farklı şeyler çıkacak karşına lol

ya da belki indiğin noktayı hafızada tutar artık, o kadarını yaparlar. ama misal 2 farklı kişi, aynı gezegenin aynı noktasına inmeyi seçtiğinde farklı bi yerle karşılaşacaklar diye düşünüyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
On 02.09.2022 at 21:47, Black-ice dedi ki:

şunun reddit subuna girdim bethesda insanları nasıl öpüyor anladım. kafayı yemiş insanlar. sslerin böyle 3 - 5 pixelinden komplo teorisi yazan, fragmandaki kısa şehir videosundan harita çizen falan. sakin olun lan

konu uzay olunca mesih bekliyor insanlar artık. yeni nesil canlı yayında karadelik görüntüsü, göktaşına iniş falan izliyor. önceki nesil zaten bir türlü kavuşamadı o mesihe. chris roberts'ın otel parasını ödeyip durdukları ortaya çıktı. bu iki koca nesli kaplayan bi beklenti o yüzden hayal kırıklığı olacak diye düşünüyorum. oyun kötü olmayabilir ama beklentiler oyunun kendisinden büyük.

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
On 13.10.2022 at 03:24, sylvanas dedi ki:

konu uzay olunca mesih bekliyor insanlar artık. yeni nesil canlı yayında karadelik görüntüsü, göktaşına iniş falan izliyor. önceki nesil zaten bir türlü kavuşamadı o mesihe. chris roberts'ın otel parasını ödeyip durdukları ortaya çıktı. bu iki koca nesli kaplayan bi beklenti o yüzden hayal kırıklığı olacak diye düşünüyorum. oyun kötü olmayabilir ama beklentiler oyunun kendisinden büyük.

bir tarafta bu var, diger tarafta scam citizen...

bizim gibi normal kullanici icin ise ciktiktan 3 sene sonra steam summer sale'da alinip oynanilir iste ne guzel.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...