Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Elder Scrolls VI

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

Su an deli gibi Starfield hype yapmamiz aslinda, sallayin Fallout'u filan. Kotarabilirlerse sci-fi open world rpg inanilmaz birsey olabilir.

Ama tabii daha once kimin dedigini hatirlamiyorum forumdan - bu baya zor bir is. Elder Scrolls'da haritayi dag tas agacla doldurabiliyorsun, fallout keza wasteland konsepti asiri zor degil ama futuristik sehirleri yapmak kolay olmasa gerek eger gezegende geciyorsa.

Nasil olacak hicbir fikrimiz yok heralde degil mi.
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben görmeden hype yapmam, bethesdadan babam çıksa yemem yani. :p düzgün birşey yapıldığını görürsem hypelarım. :p bethesdadan mass effect gibi birşey gelse o bile yeter bana gerçi.

tes6 bu yazılana göre 2022 filana sarkabilir ya tüh. ama motoru değiştirdiklerini umuyorum tech o noktada değilse.
Sosyal ağlarda paylaş

ben artık farklı bi bethesda rpgsi oynamak istiyorum abi. farklı derken motorudur in game menüleridir falan farklı olsun yahu. aynı modla yapılmış farklı oyunlar oynuyor hissi geçmedi bi türlü.

hiç unutmam oblivionda adamın biri önden bi binaya giriyordu takip ediyordun sen de arkasından. çok erken mi girdim naptım adamla aynı anda fln, bi baktım adam yok. o questi tekrar açıcam diye canım çıkmıştı. bugün çıkardıkları oyunlarda bile birini binaya girerken beklerim biraz asdf
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • 1 yıl sonra ...

Bethesda is hiring new roles that definently point towards The Elder Scrolls 6 development.

"

Bethesda Game Studios

is looking for talented programmers to join our team

that is pushing the bleeding-edge of RPG development for the PC and consoles.

"

https://jobs.zenimax.com/requisitions/view/1284

?

Todd

ön siparişi başlat

80 dolar olsa hazırız

..

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...