Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yaşam motivasyonunuz nedir?

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

yaşama motivasyonum mutlu olmak.

uzun soluklu mutlu olma aracım üretmek. doktora yapıyorum para ordan geliyor (pek bişey gelmiyor) işim gereği bilimsel üretkenlik beni baya mutlu ediyor birşeyleri keşfetmek bunları paylaşmak ve yayınlamak gayet tatmin edici. hobi olarak müzikle uğraşıyorum kendi müziğimi besteleyip onun mix'i zart zurt sonunda ortaya çıkan şey mutluluk kaynağı net.

kısa vade de mutluluk araçlarım rekreasyonal maddeler/yengenizle&arkadaşlarla vakit geçirmek/bilgisayar&konsol oyunları.

hayatıma genel notum 8/10 mutluyum.
Sosyal ağlarda paylaş

İşti benim, sonra öncelikleri değiştirdim.

Zevk aldığım şeyleri rahat rahat yapmaya devam edebileceğim bir hayat standardı tutturmak benim motivasyon. Bunlar da pek pahalı şeyler değil zira.

Sevgiliyle muhabbet, Spor, rakı, biralama, gaming, köpeğimi trollemek gibi..

Fazlasında gözüm vardı, sonra olmamasına karar verdim.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu topik yeterince heyecanlı gitmiyordu aslında bu mesaj iyi oldu. Bence deep-night a saralım.

Giovanni said:

Yukarıda sayılanların hepsi ölüm karşısında anlamsız. En akılcı duruş nihilizm.

Yukarıda anlatılan tüm amaçların gerçekleşmiş veya gerçekleşmemiş olması, mutlu ya da mutsuz bir hayat sürmüş olmamız gibi durumlar öldükten sonra bir fark yaratmayacak.

Yani sen şimdi allaha (pahahaahah allah ne ya zuahuahuahuahu) inanan bi aptal olarak rasyonel insanların nihilizm haricinde bi çıkış kapısı olmadığını mesajını mı vermeye çalışıyorsun alttan alta?

AMAN TANRIM NE KADAR DERİN
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Yani sen şimdi allaha (pahahaahah allah ne ya zuahuahuahuahu) inanan bi aptal olarak rasyonel insanların nihilizm haricinde bi çıkış kapısı olmadığını mesajını mı vermeye çalışıyorsun alttan alta?

AMAN TANRIM NE KADAR DERİN

abi ashdhasdhahdsha niye bu kadar ağır vuruyosun ayıplamıyorlar mı? hayır bam yoksa ben de vurcam
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...