Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sandık görevlisi seçilmişim

hacibekirlokumu

Öne çıkan mesajlar

git lan seçim günü olasılık ve maceralarla dolu

2 keçisakallı abiyle nuri bilge ceylan + indie oyunlar ve netflix konuştuyduk biz

yanımızda bir chp kadın kollarından fırlama teyze bir de eski kafa bir amca vardı, onlar oflayıp puflayıp duruyordu

bir de yine seçim günü görev yapan başka bir arkadaş o okuldaki başka bir görevliden sevgili yaptıydı

ama 79 lira ne hakkaten, bu kadar önemli seçimde utanmasanız 2 paket malbuş verecekmiştiniz diyeydin
Sosyal ağlarda paylaş

hacibekirlokumu said:

Bugün elime 24 haziran ve eğer olursa 8 temmuzdaki sandıklarda, sandık görevlisi seçildiğime dair YSK'dan yazı geldi. Oturduğum ilçede yeterli sayıda görevli toplayamadıkları için rastgele seçmişler. Ben şimdi buna gitmek istemiyorum sabahın 7 sinden gecenin bi saatine kadar orada dikilmek düşüncesi bile darlanmama sebep oluyor. Gitmezsem bunun yaptırımı olur mu? Bilen duyan gören işitenlerin tecrübelerini bekliyorum.

demokrasiyi korumak ve bu onemli gorevi yerine getirmek yerine tembellik icinde evde miskin miskin vakit gecirmek istemen ataturk'un arkasinda biraktigi bu cumhuriyetin boyle yikinti ve harap icinde olmasinin sebebidir.

ben olsam bu basligi acmaya dahi utanirdim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...