Jump to content
Scalanova

Diablo 4 Ana Konu

Öne çıkan mesajlar

§ 07 Nis 2022, 05:29

Open World + 150 dungeons yazıyor nette.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 07 Nis 2022, 11:42

bu tonu korusun yeter bana baya baya dark.d3 de böyle olaydı ama şiddetle karşı çıkmışdı blizzort.sank ilk videolar daha iyiydi gibi kocaman pitonlar falan

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 07 Nis 2022, 12:03

Ton, renk o kadar da önemli olmuyor uzun vadede.

Mekanikler, loot variety, build variety çok daha ön plana çıkıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 07 Nis 2022, 15:43

atmosfer acisindan d2 remastered beni tatmin etti, daha otesinin boyle olacagi belliydi.

fikrim su

ios a cikardiklari versiyonda oldugu gibi insanlari grind mekanizmasina sikistircaklar, artwork kisminada diablo 4 e birakacaklar gibi.

fanlar alistiklari ladder sistemini d4 de goremeyeceklerini dusunuyorum. weapon stat konusunda yaklasimlari bunu gostermesede , birbirinden bagimsiz karakterlerin yerine birbirini tamamlayan coop build lerle hikayeyi agir agir oynamaya raziyim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 07 Nis 2022, 16:34

d2 remasterın fiyatı düşsede oynasak yav 😞

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 07 Nis 2022, 19:21

game pass'e gelince fiyat miyat gerek kalmayacak

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 07 Nis 2022, 20:07
8 saat önce, Gangren dedi ki:

Ton, renk o kadar da önemli olmuyor uzun vadede.

Mekanikler, loot variety, build variety çok daha ön plana çıkıyor.

Aynen hiç sallamıyorsun farm yapcam diye bu tarz oyunlarda bazen POE oynarken afk oluyorum geldiğimde map üzerinde bir detay ilgimi çekiyor oha böyle birşey mi varmış aşırı coolmuş falan diyorum o denli gözün görmüyor yani ITEM ITEM GOLD GOLD MAX SPEEEEED modunda takılmaktan hatta adamlar o kadar kasıyor animasyona, texture falan ama senin end game amacın bossu animasyonunu tamamlayamadan 2snde öldürmek falan fıstık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

• Yeni Oluştur...