Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 4 Ana Konu

Scalanova

Öne çıkan mesajlar

On 05.06.2020 at 23:22, spompas dedi ki:

abi ben d3 u her sezon oynadim nerdeyse tum sezon gorevlerini yaptim.

NERDE O STRING OF EARS YADA BURIZA DO KYONON DUSUNCE GELEN SEVINC?

set building oyunu resmen. 1 saatte seti tamamliyorsun hedef direkt GRIFT ladder a donuyor.

ben lootun cok daha zorlastirilip, oyun gold u ile item trade taraftariyim. 

d2 de dupe SOJ ring satip aile kuran yasam kuran 6-7 haci aileler taniyorum.

kendileri arada patiye bakar ?

bunun sebebi sanırım sureklı ıtem dusmesı ve dusen ıtemın bı yerden sonra degersız olması. d2 de bole degıldı ya.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

RMAH ve AH den asil zarari veren AH'dir. (tabi gene RMAH sayesinde) Gold dupe yuzunden. Botlarla gold run exploitler ve bir turlu durduramadiklari gold dupe yuzunden normal AH den legendary leri toplayip, RMAH ta satan adamlar o donem koseyi dondu. Bir ara AH'de oyle bir enflasyon cikti ki, RMAH kullanmak istemeyen oyuncular AH'den bir sey alacak goldu biriktirmekte zorlaniyorlardi ve oyun AH-RMAH ustune dropla kuruldugundan fiyatlar suni olarak daha da yukseliyordu. Bol bol gold sink is cikartip ekonomiden gold cekmeye calissalar da altindan kalkamadilar.

Bliz iyi para kazanmasina ragmen oyunun drop sistemi bir cokuntuye dogru gitmeye basladiginda ek paketle resetlemek zorunda kaldilar.

RMAH-AH ikilisi geri gelirse tarih tekerrurden ibaret olacak.

Namessar tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...

D2 gibisi gelmez bir daha. Farkli nesilin yapimiydi o oyun. Isin komigi de ne biliyor musun, hicbirsey yapmana gerek yok. Al D2 itemization'u tamamen, ayni itemlar/skiller hatta UI'yi update et tamam. 

Bugun Classic'in tonla subscription sattigi yerde yeni yaptigin sey eskisinden kotu olacaksa hic yapma. Ekonomik olarak zaten herhangi bir negatif etkisi olmaz, hatta cok daha pozitif olur.

Sotto tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

pointleri resetlemek icin transaction ve in game goal lara hazirlanin

yada haizrlanmayin

yukleyin diablo 2 aksin dursun.

frp character building simulator oldu diablo iyice

grind grind grind

eger itemlarda 1 stat degisiklik oyunu etkileyecekse RMAH acin ulan ibneler. grind in en azindan bir anlami olur.

diablo 3 te zilyon tane craft material cikarmak zorunda kaldilar oyunculara farkli yolda grind ettirebilmek icin.

Sosyal ağlarda paylaş

diablo varken diablo 2 ne ya...

Stay awhile and listen.

"It seems that the Archbishop Lazarus goaded many of the townsmen into venturing into the Labyrinth to find the King's missing son. He played upon their fears and whipped them into a frenzied mob. None of them were prepared for what lay within the Cold Earth...Lazarus abandoned them down there - left in the clutches of unspeakable horrors - to die."

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...