Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 4 Ana Konu

Scalanova

Öne çıkan mesajlar

bence cain'in ruhunun cehenneme falan kaçırıldığı bi hikaye olsun. supernatural stayla. res'leme ritueli diye avladığımız scroll'lardan cehenneme kapı açılsın, yüz milyor deamon + prime evil'lar aksın dünyaya. second act'te onları temizleyelim. prime evil'lar "olmuyor hocu" deyip cehenneme geri çekilsin, third act'te deamon slaughter + cain'i kurtarmaca, istiklal marşı ve kapanış (bi de d5'i tease'lesinler diablo meğersem tam ölmemiş diye :P)
Sosyal ağlarda paylaş

d3 ve ros expansion alman gerekiyor (Battle Chest alırsan 10$ kar edersin. d3 ü tek başına almanı tavsiye etmem)

d3 değer mi bilmiyorum.

$ olarak alma yolu vardı, halen çalışıyor mu bilmiyorum (araştır istersen)

5-6$ a d3+ros hesap satanlar vardı, epicnpc den araştır istersen.

bu arada yanılmıyorsam 2 hafta yeni sezon yok. yani 2 hafta sonra sezon başlayacak.

ayrıca d3 baya basit bir oyun. Build çeşitliliği yoktu (şuanki durumunu bilmiyorum ama farklı deildir).

alternatif arıyorsan eğer

kişisel tavsiyem: arpg için poe ye bakman (path of exile). oyunun grafikler itici gelebilir ilk başlarda fakat bir süre sonra alışacaksın hatta hoşuna bile gidebilir. Oynanışı ve derinliği çok iyi zaten.

fakat poe için de elini cebine atman gerekecek.
6 lık bir stash bundle alman gerekiyor.
harita için özel stash alman gerekiyor
currency için stash alman gerekiyor.

sonra ömür boyu oynarsın.

Sosyal ağlarda paylaş

oynamak istiyorsan hiç gözünü korkutmasın. Bir yandan oyna, diğer yandan araştır. Ne nedir bak vs...

Başlangıç buildi bulup onunla takılıyorken, diğer yandan öğrenirsin. Şuan herşey yabancı geldiğinden o rehberler göz korkutuyordur. Fakat yazan çoğu şeyi 1 kez öğreneceksin ve bitecek.

Rehber okumayı çok sevmiyorsan, ağır dps buildlerinden uzak durmak iyi bir fikir olabilir. Bazı başlangıç buildleri hızlıca farm yapıp, yeni karakter için olduğundan ağır dps gidiyorlar. Seçim yaparken buna dikkat etmekte fayda var.
Sosyal ağlarda paylaş

viç dohtor hariç hepsinde hemfikirim. gear reset yapan oyunları bırakıyorum zaten, burada kendi rızamla yapmam asla yani. zaman limiti gene oyunlarda en sevmediğim şeylerden. bir de karakteri iki skille sabitleyen setler geldiğinde soğumuştum zaten. expansion yeni çıktığında en iyi haliydi oyunun, d2yi olduğu gibi bunu da final yamalarla kötüleştirdiler, sasuga biliz.
Sosyal ağlarda paylaş

Diablo 2'deki itemization baska oyunda cidden yok bana kalirsa. POE de cok iyi currency sistemi ile ancak o da kafa karistiriyor sanki bir yerde.

Atmosfer/renkler/muzik/sesler D2'yi cok ayri kiliyor bana kalirsa ama nostalji effect de var tabii..

Sunun uzerine muzik var mi ya...

https://www.youtube.com/watch?v=Uxg5W5wKvLE
Sosyal ağlarda paylaş

Zaa tabii ki orada kasit Diablo muzikleriydi. Yoksa Tristram tabii ki efsane.

Keske Blizzard North tekrar gelse. Diablo 4 sanki 3'ten farkli mi olacak. Adamlar Diablo'nun temelinin farkinda degillerdi D3'u yaparken. Itemization'u tamamen WoW odakli yaptilar aslinda Diablo itemization mekanikleri hic bir zaman stat odakli degildi. Icine ettiler oyunun sonradan nispeten duzeltseler de. Sacma sapan cutscene'lar daracik mekanlar.

Diablo 3 oynadigim en kotu sey olabilir ya hayalkirikligini dusununce. 3-5 fikir disinda hicbir olayi yoktu.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Konu başlığı Gangren tarafından Diablo 4 Ana Konu olarak değiştirildi
  • Gangren pinned this konu
  • Yeni Oluştur...