Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2018-2019 ALİ KOÇ Sezonu Genel Tartışma

Phyx

Öne çıkan mesajlar

ben okan üni'de okurken , orda bi sitede oturuyordu guiza

viaport'taki kipa'da görüyordum haftada 1 fln

böyle alışveriş yapmış,sepetinde meyvesi sebzesi fln var, ama bide daima en az 30 tane fln bira oluyordu, EN AZ.

ilk bikaç gördüğümde gidemedim yanına, star struck gibi oldum , gidip beraber foto cektirenler oluyodu ,ama ben utandım

sonra artık 3-4. gördüğümde fln , konuşcam lan diye gittim, güldüm hello mello, çok takmadı,bide kasa sırasındayız , dedim too much beer guiza, not good for you

gözleriyle sanane demişti bana

ondan sonra adamı her markette gördüğümde,inadına direk yazılıp too much bira guiza dedim

yine takmadı, adamla haftada 1 kere karşılaşıyorduk, her seferinde too much beer guiza fln diyordum, her seferinde takmıyordu

bide kış günü beyaz terlik giyiyordu,garibime gitmişti

beni markette takmamaları ve kazma olmasına rağmen , o oyundan çıktıgında ağladığı son maç aklımda hep, kazma olsa da saygım ve sevgim kendisine hala mevcut.
Sosyal ağlarda paylaş

S-H said:

bu arada taraftar hala maçlara geliyor, kötü durumda tribünler hala doluyor, helal olsun.

bu hafta 35k vardı minimum. diğer büyük takımlar ilk 5te olmasın seyirci ortalaması 5k'lara düşer. bu sene en yüksek seyirci ortalaması bizde sdksjgk. inat etti de resmen millet. şu seyirci desteği geçen sene olsa 2-3 hafta kala şampiyonduk.
Sosyal ağlarda paylaş

Var'a gidilen durumlarda hiç bizim lehimize sonuç çıkmadı dikkat ettiniz mi? Sezon boyunca böyle bu durum. Bursa maçı faul ve ofsayt es geçildi. Dün Ekici'nin penaltısı es geçildi. Şener'in kafasına atılan tekme es geçildi. Ama Skertel'e kırmızı verdi. Bunlar son zamanlarda olanlar öncelerde var. Sanırım sadece Başakşehir'in nizami golünü vermediler Var ile.
Sosyal ağlarda paylaş

CthuLhu said:

aynen yoksa kesin 12. falandınız

ayrıca hakem hatası her zaman olmuştur ve olacaktır. normal şeyler

Var yüzünden 14.yüz demedim. Berbat oynuyoruz sadece dikkatimi çekti. Hakem hatalarının en aza inmesi için geldi zaten Var sistemi. Var'a bakarak halen daha hata yapmaları ve hep bizim alehimize olması düşündürtüyor. Var'a bakmadan yaptıkları denyoluklardan bahsetmiyorum zaten. Adam Var'a bakıyor ve resmen hata yapıyor bundan söz ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde Cthulhu tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...