Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2018-2019 ALİ KOÇ Sezonu Genel Tartışma

Phyx

Öne çıkan mesajlar

Hypnotize said:

abi onun standart bi faul alma hareketi var. tapu rakibe doğru sürüp rakibin dizini sokmasını zorluyor sonra da iki ayağını yerden kesiyor.

bu kaçıncı yani.

burda da sağ ayağı ile çapraza doğru topu attı. sol ayağı ile düze atıp koşsa hiç bişey olmayacak.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi maçtan eve geldim.fener bi kere geldi o da gol oldu zaten. bizim kazmalar 3-4 şutu kalecinin üstüne vurmasa kazanadabilirdik bide son dkda kaçan var şu ümraniyenin yendiği feneri yenemiyoruz şaka gibi ama vara yardımcı hakemi çağırmak nedi ya ahahah

edit: bizim takımda fiyasko orası ayrı
Sosyal ağlarda paylaş

pattisliborek said:

Öpüp de başınıza koyun 1 puan altın altın.

abi 4-5 olacak maçtı zaten lafım yok ona rezalet oynadık yine ama;

- skrtel'in korner pozisyonunda çekilip yere indirilmesinde hakemin gidip ertuğrul mudur nedir onu uyarması? wtf abi sınıf öğretmeni misin sen?
- mehmet ekicinin şut çektiği pozisyonda tabanı açık gelen barışın pozisyonu nasıl sarı olabilir?
- valbuena'nın ölmesi mi gerekiyordu?

pozisyonlara tek tek bakınca ufak tefek pozisyonlar diyorsun ama maçın gidişatını değiştirip bursaya rüzgarı verdi arkadan işte faul verilmeyen kontra pozisyonda gol yedik bunu kabullenemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

- skrtel'in pozisyon net penaltı. adma gitti defans oyuncusunu uyardı.
- valbus'un pozisyonda golden önce bana nedense faul yok gibi geldi bilemicem.
- fenerbahçe hiçbişi oynamadı yine. 3 tane td değişti ama 1. hafta neyse hala o takım. bi gıdım ilerleme bi değişim falan hiçbişi yok. böyle olcaksa cocu'yu niye yolladık?

aziz yıldırım quote'una katılıyorum yukarıdaki posttaki
Sosyal ağlarda paylaş

ben maçı geç açtım, açtıktan sonra da öyle tartışmalı pozisyon göremedim ama genel olarak olaylara yaklaşımı ve kart kullanımı konusu kötüydü cücünün..

ama valbuena pozisyonunda faul yok abi, adam üstüe gelen rakibi görünce ayaklarını yerden kesip üstüne doğru yıkılmış zaten, oyna devam.

ben izlemeye başladıktan sonra valbuş'un freekick pozisyonu dışında tehlikesi yoktu fenerin, bursa 3-4 atardı ama ölümüne yeteneksizler onlar da
Sosyal ağlarda paylaş

GS yönetimi kendisi ağlarken tüm ülkeyi de ağlamaya davet etti, yok dedi sadece diğerleri.

Düzgün ve aklı başında bir tepki gelseydi, diğer kulüplerin sorunlarını da gerçeklerle ortaya koysaydı GS böyle tepki almazdı. Temel olarak "bizim puanlarımız çalınıyor çok üzülüyoruz bisim içn üslürmüsnz????:.....(" tadında geldiği için GS'nin tepkisi, hakettiği cevabı aldı bildiri ile.
Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde Cthulhu tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...