Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2018-2019 ALİ KOÇ Sezonu Genel Tartışma

Phyx

Öne çıkan mesajlar

Stringray said:

babel satıp ayew almak gibi bir hataya düşmemişiz iyiki sdffs
slimani’yi de o maliyetle gömerler böyle devam ederse, adama orta yapabilecek bek ve kanat oyuncuları yok fb’de
fabian ve reyes de girecek bu takıma ama fb daha net oyunculara yönelmeli sanki yoksa hayvani para harcayıp kötü bir takım kurulacağa benziyor

Fenerin 3-4 senedir tek işlevi Beşiktaş'in alsam mi diye düşündüğü futbolculari alarak Beşiktaş'i buyuk zarardan kurtarması.

Diego ve Rvp ile başlayan furya devam ediyor
Sosyal ağlarda paylaş

Fenerin de 384629 tane şutu yoktu abi zaten.

Bir ara iki takimin da kaleyi bulan aut sayısı 1er taneydi o da göztepe icin gol, fener icin slimani'nin kafasiydi.

Fener oyun olarak cok etkisiz, sebebi de yeteneksizlik. Dirar isla eljif falan cok top kaybıyla oynuyor, surekli takimi geri koşturuyorlar, ekstra yoruyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Bir ara iki takimin da kaleyi bulan aut sayısı 1er taneydi o da göztepe icin gol, fener icin slimani'nin kafasiydi.

Fener oyun olarak cok etkisiz, sebebi de yeteneksizlik. Dirar isla eljif falan cok top kaybıyla oynuyor, surekli takimi geri koşturuyorlar, ekstra yoruyorlar

ben ilk yarıyı izlemedim ama özette sağlam gol kaçırmışlar gibi duruyo. temiz 2 veya 3 atarlarmışmış. bir de hatta penaltı verilmemiş sanki.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

applev0dka said:

ben ilk yarıyı izlemedim ama özette sağlam gol kaçırmışlar gibi duruyo. temiz 2 veya 3 atarlarmışmış. bir de hatta penaltı verilmemiş sanki.

Ilk yari 1 tane direkten donen var o zaten ofsayt onu gec.
Penalti dedigin slimani pozisyonu ise temiz, ell pozisyonu ise 15 santimden falan geliyor o top ele o da temiz.

En etkili pozisyonu sagdan dirar ortaladi soldan alper vuramadi arka direkte. Onun disinda kaleyi bulan ilk şut 1-0 dan sonra zaten. Ama hani oyunun hic bir aninda fener rakip sahaya oyunu yikti, rakibi baski altina aldi, onde press yaptı diyemiyorsun. Goztepe yapti mesela bölüm bölüm. Rakip sahada toplar kapip tehlikeli oldu.

Ha mesela ilk yari slimaninin vuramadığı bir top var fernandao ayisi olsa 3 kere gol yapardı. Bu slimani cok agir adam.

Muhtemelen tum fener hücumları ozette vardir yani :)

Fener uretken olmaktan çok uzak. Takimdaki en uretken adam 90dk kenarda oturdu zaten saka gibi.
Aykut cocumam resmen takimin başındaki
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

sabonis said:

applev0dka said:

Ilk yari 1 tane direkten donen var o zaten ofsayt onu gec.
Penalti dedigin slimani pozisyonu ise temiz, ell pozisyonu ise 15 santimden falan geliyor o top ele o da temiz.

El zaten mümkün diil penaltı olması da, slimani pozisyonu penaltı bence. Ayağına basıyor savunma gayet. Ha TV'de daha kaliteli görüntü görsem fikrim değişebilir ama beinsports sitesindeki görüntü kalitesi ile gayet ayağına basılıyor gibi duruyor
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...