Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2018-2019 ALİ KOÇ Sezonu Genel Tartışma

Phyx

Öne çıkan mesajlar

sardalya said:

VAR’a gidildi musleranin tertemiz mudahelesine penalti aldiniz iste?

fenerbahce sampiyon olmasin diye komple de olabilir

Pozisyonu hatırlayamadım baktım tekrar fanatikliğin bu kadarı artık. Musleranın topla alakası yok resmen vuruyor ve temiz diyebiliyorsunuz ilginç kafalar
Sosyal ağlarda paylaş

Pallando said:

sardalya said:

Pozisyonu hatırlayamadım baktım tekrar fanatikliğin bu kadarı artık. Musleranın topla alakası yok resmen vuruyor ve temiz diyebiliyorsunuz ilginç kafalar

tertemiz müdahale derken net biçimde yaptığı faulünü demek istemiştir, o kadar da at gözlüklü fanatik değildir bence yok yok.
Sosyal ağlarda paylaş

sardalya said:

youtubedan bi yorum bakayim dedim acaba herhangi bir yorumcu buna penalti diyebilmis mi diye

demisler valla

https://www.youtube.com/watch?v=9LwKKRG48yM

fenerbahce karsisinda ilk defa haksiz ciktim hayatim boyunca sanirim, ne desek tutuyor :D

Penaltı değil diyen çıkmamıştır.Hatta Muslera'ya neden sarı çıkmadı vs. gibi birşeyler olmuştu sanırım yada sarısı vardı neden kırmızı olmadı gibisinden konuşuldu diye hatırlıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Pallando said:

Var'a gidilen durumlarda hiç bizim lehimize sonuç çıkmadı dikkat ettiniz mi? Sezon boyunca böyle bu durum. Bursa maçı faul ve ofsayt es geçildi. Dün Ekici'nin penaltısı es geçildi. Şener'in kafasına atılan tekme es geçildi. Ama Skertel'e kırmızı verdi. Bunlar son zamanlarda olanlar öncelerde var. Sanırım sadece Başakşehir'in nizami golünü vermediler Var ile.

Sezonun ilk yarısı sonunda FB'nin VAR ile kazandığı puan sayısı kaybettiğinden fazlaydı :)
Sosyal ağlarda paylaş

Abi toplam kaç puan aldı ki kaybettiğinden fazla olacak dsjfsdhf. Valla hanım sebebiyle Fener maçı çok izledim bu sene VAR'ın olumlu ya da olumsuz olarak en az etkilediği takım Fenerbahçe olabilir. Zaten oyunu karşı tarafa yıkamadığı için VAR'lık bir durum oluşmuyordu

Yalnız dünkü maçta Jesus Ali ve Isla baya rakip kaleye yakın kaldı, öyle deli gibi de eksik yakalanmadılar arkada. Ersun iyi TD falan değil kondisyonerin bir tık üstü bana göre fakat Caner-GG ile yaptığı şu iş baya baskın bir şampiyonluk getirmişti, aynı kalitede değil malzemeler fakat Moses takıma girince değişir iş, bu oyuna felaket uygun, Chelsea'nin Conte ile yaptığı ve rakipler çözene kadar şampiyonluk getiren 3-4-2-1'ini deneyecek gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Pallando said:

Var'a gidilen durumlarda hiç bizim lehimize sonuç çıkmadı dikkat ettiniz mi? Sezon boyunca böyle bu durum. Bursa maçı faul ve ofsayt es geçildi. Dün Ekici'nin penaltısı es geçildi. Şener'in kafasına atılan tekme es geçildi. Ama Skertel'e kırmızı verdi. Bunlar son zamanlarda olanlar öncelerde var. Sanırım sadece Başakşehir'in nizami golünü vermediler Var ile.

Sezonun ilk yarısı sonunda FB'nin VAR ile kazandığı puan sayısı kaybettiğinden fazlaydı :)

şu nasıl bir algı belli değil. o listelerde var ile düzeltilmiş puanları da geri alıyorlar. hangi kararın doğru - yanlış olduğuna bakmadan yani. dünyanın en saçma listesini böyle sanki çok önemli bir şey anlatıyormuş gibi ısıtıp ısıtıp sunuyorsunuz ortaya.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

Rewendor said:

Pallando said:

şu nasıl bir algı belli değil. o listelerde var ile düzeltilmiş puanları da geri alıyorlar. hangi kararın doğru - yanlış olduğuna bakmadan yani. dünyanın en saçma listesini böyle sanki çok önemli bir şey anlatıyormuş gibi ısıtıp ısıtıp sunuyorsunuz ortaya.

Katılıyorum dediklerine. Başakşehir'in net golü sayılmadı Var'a bakıldı mı hatırlamıyorum ama gol netti. Başka ne varki bizim lehimize cidden aklıma gelmiyor. Ersun geldiğinden beri olanlara dikkat ediyorum özellikle bize karşı kesinlikle eşit davranılmıyor. Mesela Gs ve Bjk'lilerin savunması Fener lig düşmesin diye lehine kararlar verilir Var'dan yardım alınır. Eee düşme hattındayız berbat oynuyoruz ama Bursa maçında iptal edilmesi gereken gol edilmiyor. Ekici'ye yapılan penaltı es geçiliyor ki bence net penaltı Var'a bakıldığında. Kupada bok gibi oynadık ama Skertel'e kırmızı verip Şener'in pozisyonunda Var'a bakmaya bile gitmiyor. Biz bu şekilde mi korunuyoruz Var bizim lehimize çalışmış oluyor?
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

Pallando said:

sardalya said:

tertemiz müdahale derken net biçimde yaptığı faulünü demek istemiştir, o kadar da at gözlüklü fanatik değildir bence yok yok.

iki üç tane ua var burda takmayın onları.

Alfred said:

Ben çok beğendim feneri nedense. Önde oynadı baskı yaptı pozisyona girdi, attı; hani düşecek dediğimiz takım için bence gayet önemli sinyaller. Yeni çocuk da tam ersunluk bakalım. 10-14 bandında kapatır sanki.

normalde çok kötü oynuyoruz, vasatın bi tık üstü bile bize iyi gözüküyor.
futbolcuların bir kısmı çok hırslı, oyun iyi olmasa bile bunu görmek güzel. eski boşvermişlik en azından eskiye kıyasla gitmiş gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...