Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2018-2019 ALİ KOÇ Sezonu Genel Tartışma

Phyx

Öne çıkan mesajlar

Bir tek gercekci tartısma, fenerbahcenin kazandıgı penaltı dısarda tartısması. Ben cizgi ustunde gordum ve cizgi ceza sahasına dahil. O yuzden penaltı. TV yorumcularından ucuz bir penaltı falan gibi yorumlar gelecektir ama tam bir hucumcu orta saha oyuncusunun yapacagı penaltı. Kontrolsuz gelip bacagına mudahale etmis. Faul, ceza alanı icinde ise de penaltı.

Bursa'nın penaltısı ofsayt gerekcesiyle iptal edildi ve ofsayttı. Yan hakem yarım metre-bir metre ofsaytı kacırmıs. Pozisyonda geriye gidiyorlar, cok ekstremi olarak su gosterilebilir:

https://www.youtube.com/watch?v=h9Z_dXhrPQU

Son pozisyonda da elin tanımı cok genis. Kol dogal pozisyonda diyip vermeyebilir, oyuncu dusuyordu diyip vermeyebilir, yakındı der vermez, takım arkadasından gelmis der vermez. Vermez de vermez. Sıkıntı burda el kuralında.
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

Bursa'nın penaltısı ofsayt gerekcesiyle iptal edildi ve ofsayttı. Yan hakem yarım metre-bir metre ofsaytı kacırmıs. Pozisyonda geriye gidiyorlar, cok ekstremi olarak su gosterilebilir:

VAR gereği ofsayt olsa bile eskisi gibi durduramıyorsun. Pozisyonu sonuna kadar oynayacaklar. Adam tam gol atmışken ofsayttı kardeşim diyecekler.
Sosyal ağlarda paylaş

Yan hakem penaltı calındıktan sonra da ofsaytı isaret etmedigine gore ofsaytı kacırmıs demektir. Evet ince ofsaytı oynatıyor ama sonrasında ofsaytı gorduyse ne kadar ince olursa olsun pozisyon bittikten sonra bayragı kaldırması gerekiyor. Yan hakemin ofsaytı gorme sorumlulugu kalkmıs degil yani.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi özeti izledim. ilk penaltı öncesi ofsayt var. skrtel penaltısı diye de bişi yok. volkanla beraber zıplıyor volkanla çarpışıyor, volkanın düşürdüğü top onun eline çarpıyor. ne kontrol isteği, ne kötü niyet var ne bişe..

böle pozisyonlara çığırtkanlık yapmadan önce bi formaları ters çevirin, penaltı sizin takımın aleyhine verilse ne düşünürdünüz diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...