Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2018-2019 ALİ KOÇ Sezonu Genel Tartışma

Phyx

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

Hypnotize said:

Darksun said:

ahah biz oynarken demediğini bırakmadı millet ne kolay takım diye, buyurun efendim sıra sizde yenin kolay takımı. Biz 2 defe berabere kalabildik :D

1. Torbadan benfica çekersen ne demesini bekliyorsun milletin :) Beşiktaşın grup aşamasında 1. Torbadan çektiği takımı, biz 3. Ön eleme turunda çekiyoruz. Şansımızı bahtımızı...

mokoko said:

neyse abi eğer şl 1. torbadan benfica çekmek ile önelemede benfica çekmek arasındaki farkı anlayamıyorsanız doktora falan görünün. daha bişi demenin anlamı yok size.

içlerinden geçeceğiz

demek ki Beşiktaş oynadığı zaman çok daha iyi takımmış, şimdi vasat 3. tur takımı olmuş ??

bir de bu açıdan bakalım

Valla hep aynı açıdan bakıyorum, beşiktaş 1. Torbadan benficayı çektiğinde şanslı kura diyordum, şimdi de beni kanıtlar nitelikte benfica 3. ÖN ELEME turunda bizim rakibimiz oldu. Şanslı derken de ez win tadında bişey demiyorduk, R. Madrid vsnin yerine benficanın gelmesi şanslı güzel bir durumdur. Gereksiz alınganlık yapıyorsunuz :)
Sosyal ağlarda paylaş

ha bide şunu belirtiyim bu benfica'yı eleyemeyeceksek ztn şl'ye katılmanın bir anlamı yok. bizden kötü durumdalar form olarak. sırf taraftarın şu kenetlenmesi ile birlikte bile elememiz lazım. ikinci maç içerde falan şartlar bizim lehimize. geçmişteki başarısızlıklara takılmanın bir anlamı yok. her türlü içinden geçmemiz lazım şu benfica'nın.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence 2 grup da da en kolay takım benfica :D... ne olcek şimdi...

mokoko said:

hala anlamak istemiyorsunuz. şöyle bir test yaptım belki bu daha kolay anlamaya yardımcı olur.

real madrid
barcelona
bayern
benfica

şimdi bu 4 farazi takım içinde en kolay rakip kim?

benfica
paok
basel
ajax

peki bu 4 farazi takım içindeki en zor rakip kim?

teşekkürler testinizde bol şans
Sosyal ağlarda paylaş

yok ya ben neyin alınganlığını yapıcam. tamamen işin dalgasındayım..
dediğim gibi fener yenerse bizle dalga geçer, ya siz yenemediniz biz yendik bak zaa diye.
kaybederse de biz dalga geçeriz daha güçlü halinden 2 maçta da puan aldık, siz güçsüzleşmiş halini yenemediniz diye

grupta 1. sıradan çekmen ile 3. ön elemede çekmen takımı daha zor veya kolay yapmaz ki. (eğer takım aynı takım ise)
olay 8 takım arasından Benfica çekmek veya 4 takım arasından benfica çekmek de değil.
2017 model benfica ile 2019 model benfica arasıdna ne kadar fark var, o zaman kötü olan takım, şimdi birden nasıl dünya devi oldu.

o yüzden işin makarasındayım ben, keşke katılsa fener ayrıca. hem CL yorgunluğu hem gs'nin parasının bölünmesi win-win
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

ha bide şunu belirtiyim bu benfica'yı eleyemeyeceksek ztn şl'ye katılmanın bir anlamı yok. bizden kötü durumdalar form olarak. sırf taraftarın şu kenetlenmesi ile birlikte bile elememiz lazım. ikinci maç içerde falan şartlar bizim lehimize. geçmişteki başarısızlıklara takılmanın bir anlamı yok. her türlü içinden geçmemiz lazım şu benfica'nın.

üstteki postumu okusana ben neyi anlamamışım?

ha bu arada inşallah fener eler, hem şl parasını gs tek başına almasın hem de intikam olsun, eledikten sonra fenerli topçular hareket çeksin nası koyduk falan desinler
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi daha da kötü zaten herifler geçen sene grupta 0 çektiler ki grupları man utd cska ve adamlara 5 atan bugünün bir diğer muhtemel rakibi basel idi. muhtemel rakipler arasında paok ile beraber en iyisi işte.

fb de gayet iyi bir yapılanmada bu yazı en iyi geçiren takım olacak büyük ihtimalle, gayet eleme ihtimali var yani.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

hala anlamak istemiyorsunuz. şöyle bir test yaptım belki bu daha kolay anlamaya yardımcı olur.

real madrid
barcelona
bayern
benfica

şimdi bu 4 farazi takım içinde en kolay rakip kim?

benfica
paok
basel
ajax

peki bu 4 farazi takım içindeki en zor rakip kim?

teşekkürler testinizde bol şans

Bi de şu listeyi yaptığına göre bayagıdır şl takip etmedin galiba, birinci torbayı en iyi ülkelerin şampiyonu ve geçen senenin kupa kazananaları falan oluyor. Barcelona, manu falan giremiyo mesela.
Size de 1den kolay bir rakip gelir inşallah.
Sosyal ağlarda paylaş

farazi yazmıştım o takımları zaten. aklıma gelen ilk büyük takımları sıraladım işte bişi değil yani.

neyse ben sizin demek istediğinizi anladım. salıyorum bu içinden çıkılmayan tartışmayı. alınmanıza gerek yok hakaret etmeye çalışmadım. herkes hararetlenebilir yazarken. kusuruma bakmayın alınan varsa.
Sosyal ağlarda paylaş

Real, Bayern gibi takımlarla kıyaslayınca Benfica leş takım, intertoto seviyesinde takım.

Basel, Dynamo Kiev, Strum Graz falan ile kıyaslayınca Benfica bu aralıktaki güçlü takımlardan biri.

Bunu demeye çalışıyor aslında mokoko ama gerçekten sadece kışkırtmak, saldırmak için yorum yaptığı için iki taraf da, bomboş bir tartışma çıkıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

normal, benfica yazmayacaklardı zaten. "O TAKIM" yazacakları için de karıştırmışlardır.
onun bunun evlatları.

ahahahah aynen.

İŞTE O TAKIM.... ( sonra fotoğraf galerisi açılır ilk 10 resim fenerbahçe futbolcuları vs. sona kadar gidersin benficayı görmek için.)
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

k1nJo said:

normal, benfica yazmayacaklardı zaten. "O TAKIM" yazacakları için de karıştırmışlardır.
onun bunun evlatları.

ahahahah aynen.

İŞTE O TAKIM.... ( sonra fotoğraf galerisi açılır ilk 10 resim fenerbahçe futbolcuları vs. sona kadar gidersin benficayı görmek için.)

la sadece fotoğraf olsa yine iyi ya
aynı cümleyi, öğelerinin yerini değiştirerek 10 kere yazıyorlar bi de.
şerefsiz herifler.

neyse ki limon haber diye bi şey var.
Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde Cthulhu tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...