Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Samsung Telefon Tamiri

BonePART

Öne çıkan mesajlar

Güvenilir işini iyi yapan kimse var mı tanıdığınız telefon tamircisi?

Samsung Note 4'üm resmen standart samsung timerını doldurdu 3'üncü senesinde bir gece ansızın patladı. GSM olarak bağlanıyor ama 3G ya da 4.5 bağlan diyince networkten kopuyor.

Internette antenle alakalı problem demişler. Bu sebeple iyi bir tamirci gerekiyor gerekirse anakart değiştiricek. Aletten memnunum çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

4 seneye yaklaşmış işte bence değişme vakti gelmiş :D

bu arada garanti yok da, samsung'a versen yapmıyor mu ki? sen ver servise böyle böyle diye, bakarlar "150 tl, yapalım mı?" diye ararlar. sen evet dersen de yaparlar.

böle işlemiyor mu olay?

kadıköy'de tonla var tamirci, babam ekranını değiştirtti memnun kaldı. paylaşmıştım burada dur buliim bakiim.

aha burada yaptırdı: https://www.gsmiletisim.com/urun/huawei-mate-9-ekran-degisimi
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

10 yillik telefon icin oyle bi opsiyon yoktur ki?

Ben taktim iphone a amazondan alip, gayet normaldi

ben de vardir demiyorum, bir tik daha guvenilir deneyimi olan olmus mu diye soruyorum. dedigin gibi kac senelik telefon. baskasinin coktan pil degistirip uzerine senelerce kullanmis olma ihtimali var. yerli/yabanci yorumlarda iki gune olen pil girla.

yogurt yiyisimiz belli. ucuncu iphone'umdan yazmiyorum bunlari sdfg.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

4 seneye yaklaşmış işte bence değişme vakti gelmiş :D

bu arada garanti yok da, samsung'a versen yapmıyor mu ki? sen ver servise böyle böyle diye, bakarlar "150 tl, yapalım mı?" diye ararlar. sen evet dersen de yaparlar.

böle işlemiyor mu olay?

kadıköy'de tonla var tamirci, babam ekranını değiştirtti memnun kaldı. paylaşmıştım burada dur buliim bakiim.

aha burada yaptırdı: https://www.gsmiletisim.com/urun/huawei-mate-9-ekran-degisimi

Bilmiyorum ki senin adamlara ulaşıcam şimdi. Samsung çok para çeker diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...