Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

2 senedir bangır bangır bağırdığım ve saçmalıyorsun dediğiniz hemen hemen her şey kulübün şuan başına geldi, niye daha fazla konuşayım daha ne gelecek kulubün başına...

Quaresmacı'yı bile yaladınız onca süre bana karşı, alın tepe tepe kullanın. Quaresma bu takımdan kesilsin anında seri galibiyet alırız, gol fırtınası kopar diyordum Quaresma'sız BJK topu elle taşısın gol atamaz diyordunuz. Al işte gördünüz Quaresma'sız takım 9 maçta 5 gol yiyen takıma bile tek maçta 7 atabiliyor kötü oynasa da...

Ben 3 aydır falan artık bu BJK taraftarına her şeyin en kötüsü müstehak diye laf etmiyorum sağda solda çok, gerek yok. Belalarını kendileri buluyorlar zaten. 

Sosyal ağlarda paylaş

Ya senin savunma bilgine sokayım Medel gibi...

Müthiş ya, 2 vs 1 ne kadar kötü savunabilirsin dersi resmen. Bunu büyük akademilerde falan direkt ders olarak göstersinler bu atağı bu şekilde savunursan beş para etmez bir keko olduğunu ispatlarsın diye...

Bu herif Şili milli takımında falan da adam adamacıydı ama bu kadar mal değildi ya.

Muazzam ya, adam ilk pozisyonda kaleye dikine koşsa zaten kesecek. Direkt adama gidip yetişemiyor ve kaçırıyor. Takım 38. golünü böylelikle yedi, bu öküzlerle az bile yedik... 

Natanyal tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, aktiftablet dedi ki:

Sivas sagolsun üstümüze gelmiyo, isteseler farklı yenerler o kadar kötüyüz.

Abartmayalım da sdafsd 

Sivas topu elle taşısa normalde bala bir tane gol atar, yine öyle maç geçirdiler. He bunlara bizim fark atamamız bizim kepazeliğimizde harbi çok leş takımlar. 5 hafta daha olsa ekstradan küme düşerlerdi. 

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...