Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Şey çok iyiydi ya işte ikinci kısmı.

zafer algöz doğana kadar şampiyonluklar

bjk: 4
gs:3
fb:2
ts:0

zafer algöz'ün ilköğretim başı - lise sonuna kadar ki olan dönemde şampiyonluk sayıları

gs:4
fb:4
ts:4
bjk: 0

mı ne gibi ufuk açıcı bir info falan vardı SKJHDASJDHAS
Sosyal ağlarda paylaş

Bayağı iyi adamdı ama son 1 senede ana plandan dışarı itilince çöpe dönüştü. Yani öyle deniyor. Ben geçen sene halen Tivibu verirken Hollanda ligini ve izlerken maçları bayağı beğenmiştim. Zaten 4.5 milyon vermiştik de vermemilerdi bize de akjsfhasd

Bu sene yanılmıyorsam ligde tek bir maçı var. Başka da yok.

Cocu sonrası direkt yedeğe itildi, hatta ikinci yedekliğe. Toparlarsa burada iş yapar.

Erdal Torunoğulları'nın listesindeydi bu arada, Burak'tan sonra Ahmet Bulut'çuklarına verecek paraları kalmayınca mantıklı olana gittiler demek ki.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Bayağı iyi adamdı ama son 1 senede ana plandan dışarı itilince çöpe dönüştü. Yani öyle deniyor. Ben geçen sene halen Tivibu verirken Hollanda ligini ve izlerken maçları bayağı beğenmiştim. Zaten 4.5 milyon vermiştik de vermemilerdi bize de akjsfhasd

Bu sene yanılmıyorsam ligde tek bir maçı var. Başka da yok.

Cocu sonrası direkt yedeğe itildi, hatta ikinci yedekliğe. Toparlarsa burada iş yapar.

Erdal Torunoğulları'nın listesindeydi bu arada, Burak'tan sonra Ahmet Bulut'çuklarına verecek paraları kalmayınca mantıklı olana gittiler demek ki.

2 sene öncesine kadar "fakir takımın yıldız" stoperiydi. Tosic'in daha az sakarı gibi geliyor bana, görücez bakalım
Sosyal ağlarda paylaş

Eskiden bende de hep beyinsiz insan yiyici oyuncu izlenimi bırakmıştı.

Cocu kullanıyordu bayağı gerçi ama bu sene Van Bommel, top tekniği çok zayıf ve transitionlarda sıkıntılı diye kesti deniyor. Yani aslında lig için fazlasıyla yeterli ama genel olarak sıkıntılı bir adam gibi duruyor.

Erkenden hayallere kapılmaya gerek yok. Zaten maliyetsiz adam, patlasa da koymaz.

1.1 milyon euro maaş alacakmış, bonserviste 350k euro.

Geçen sene 5 eden adamı PSV gidip 350k euroya bu sene elden çıkartıyorsa hiç oynatmadan, zaten oyuncunun genel yapısı ile ilgili ilk izlenimin ne olacağı ortada.
Sosyal ağlarda paylaş

https://pbs.twimg.com/media/DwPD4hqW0AEGn2z.jpg

Çok iyi futbolcu ve Ahmet Bulut'un adamı değil. O yüzden bitmesi çok zor ve gerçekleşmeyecek bu iş ama deneniyor işte.

Erdal Torunoğulları'nın listesindenmiş, adamı kovduktan ve iftira atmaya başladıktan sonra onun listesinden bir adam alıp, üstüne bir tane daha kovalıyorlar. Süper...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...