Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Fırat'ın haberi: 1.7m alıyorsun, sana 1m verelim git zaten 700k yeni takımın verir demişler. Veli kabul etmemiş, yönetimden teyit almış bu haberde.

ben diyorum abi sözleşme varsa ödeyeceksin zaten paşa paşa da. kulübün öyle gerekli testleri falan yaptığını sanmıyorum. zamanında tolga maça çıkmak istemeyince doktora "sakatlığımı olduğundan ciddi yaz rapora" demişliği haber oldu yani.

bu adam zamanında kulüp doktoru ameliyat olma demesine rağmen yurt dışına gidip ameliyat olmuş bir adam, sonra bir daha oldu yeni doktor gelince. bir daha bir daha...

çok daha ağır sakatlıklardan döndü insanlar veli'de hala tık yok.

kardeşim sen de hocaya adamcı diyorsun, prenslerine laf söyletmiyorsun sdsafasfa
Sosyal ağlarda paylaş

savunan yok ya, prensimiz falanda değil. benim tek prensim kimseye değişmeyeceğim oğuzhan şu kadroda, o da zaten takımın kalbi sadfsd

veli için farklı diyorum sadece. haber doğru olabilir ya da yine servis edilmiş olabilir büyük ihtimal. fırat'ın en büyük özelliği yöneticilerin sipariş haberlerini de yapması. zaten o şekilde tutunuyor en çok.

Ben sadece tek şey düşünüyorum konuda. 2 seneye yakın masada parasını kendi isteğiyle bırakmış adamın çıkıp sözleşmesinin bitmesine bir sene kala 600-700k para için çirkeflik yapması saçma geliyor.

Ha bilmediğmiz başka olaylar vardır, başka. Görünende Twitter'daki 3-5 denyoya inanıp adam asacak değilim yani olay o benim için asdfdsa
Sosyal ağlarda paylaş

fırat twitter'da gördüklerini toparlayıp yazan bir herif değil mi ya sdfsdfs neden dikkate alınıyor anlamadım

veli konusunu uzatmaya gerek yok artık tazminatta anlaşıp göndersinler bir şekilde nasıl olsa sezon boyunca hiçbir işe yaramayacak ve sezon sonu sözleşmesi bitiyor. aras ve pektemek için de aynı şey geçerli. en azından maaş bütçesini aşağı çeker ve 18'e giremeyen topçular 1,7m kazanıyor demez diğer topçular.
Sosyal ağlarda paylaş

vitaminsiz kral bu sene toparlanmazsa 150m değil, 150bin euro'ya transfer olur anca.

o dönem yönetimin isteği ile 1 sene donduruldu mu sözleşmesi öyle bir şey oldu diye hatırlıyorum, feda hesabı.

onlarca haber çıktı adamın sakatlığı, sözleşmesi ile ilgili. çıkıp bir kelime konuşmak yerine kankalarıyla gezmesinin fotosunu atıyor millet ayar oluyor haliyle sdsfa

@stingray

aynen %90 öyle. direkt c/p bile yapıyor hatta.
ama burada çıkmış haber için yönetimden teyit edildiğini yazdı o yüzden taşıdım buraya.

muhabir diye gezinenlerin neredeyse hepsi çöp, atakan diye bir bela vardı. adamı şutladılar medyadan gitti halı saha açtı, mobilyacı açtı. ama hala transfer haberi paylaşıyor, takip eden arkadaşlarım düşürüyor önüme sdsafa komik
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...