Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

pattisliborek said:

adam istanbulu seviyor abi.

güzel şehir, yemekler on numara, taraftarin cogu seviyor, avrupaya 3 saat. sıkıldın mı kaçıveriyor. hani bazi yabancilar gercekten alisiyor buraya. muslera, quaresma, nobre, tafo, alex falan iste. genelde latinler fit oluyor istanbula. xD

ekstra 5 mio için kıpırdamıyor iste. keyif reis.

Pardon ama keyfini seveyim afedersin sdfs

Euroyu 5.7 ile carptigimiz anlatilsin guzel bir dille de silktir cekilip yollanilsin pls sdfsd
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ricardo Quaresma, Beşiktaş yönetimine haber yolladı: "Sözleşmemin sonuna kadar Beşiktaş'ta kalmak istiyorum. Bittikten sonra ülkeme dönebilirim." (Fanatik)

Yemin ederim süreleri bile şaşmıyor artık, script devreye sokuyor arada bir aynı döngüde, haberi yapan kişilere ve kaynaklara kadar döngü aynı şekilde gidiyor ve her seferinde prim topluyor ksdjfhdsa

Ben Quaresma'yı cidden seviyorum ya. Böyle geri zekalı topluluğu bulup sömürmesin mi adam ne yapsın. Sonuna kadar haklı.
Sosyal ağlarda paylaş

Düşünsene sen evlat yetiştiriyorsun bin bir türlü zorluk altında, yemiyorsun yediriyorsun belki. Okutuyorsun, koruyorsun kolluyorsun. O çıkıp Twitter kullanmaya başlıyor ve "Quaresma giderse BJK rakip kaleye top bile taşıyamaz" diyor.

Kahrolursun, intihar edesin gelir emeklerinin karşılığı bu çıktı diye.

Cebine eroin falan koyup polise ihbar etmen gerek böyle durumlarda evladını işte.
Sosyal ağlarda paylaş

https://twitter.com/Muratozen1903/status/1021062097638252544

Lol

Prensini oynattırmak içindir kesin. Hiçbir şeye karışmayan adam söz konusu geleceğe yatırım olunca düşman kesiliyor.

Çünkü adamın derdi takımın geleceği veya geliştirme değil. Günü kurtarıp, götünü sağlama almak.

Bu adamı çok iyi tanıyacaksınız. İş işten geçmiş olacak ama...

FB'ye hayırlı olsun Orkun.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...