Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

2 saat önce, Darbukator dedi ki:

Mac iyiydi. Trabzon izlemesi baya keyifli bi takim oldu. Ezdi gecti besiktasi. Besiktas baya silikti. Trabzon siir gibi oynadi. Ozellikle Yusuf. 

Yusuf Yazici dunyanin en iyi mclerinden olabilir Ingiltereye gidip kendini gelistirirse. Turkish Pogba olur. 

baska bi balona gerek yok ya. pogba ne abi agzindan yel alsin

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • tarihinde Cthulhu tarafından bu konu kilitlendi
On 28.04.2019 at 21:11, Natanyal dedi ki:

Bir de BJK, FB, GS fark etmez. Beyni çalışan yöneticiler varsa kiralık sözleşme detaylarını vs. bilmiyorum ama seneye Boyd'u ucuza kapatmak için direkt yardırması gerek hatta şimdiden bitirebilseler müthiş iş olur. Vitoria'da da 1 senelik kontratı kalıyor eğer Ankarada opsiyon vs. yoksa, müthiş iş olur. 

Ankaragücü halen çok ortalama takım ama üç transfer ile resmen takımı sürüklüyorlar. Bu Boyd zaten ayağına her top geldiğinde direkt bir şeyler yapıp takımı ileri itiyor. Bambaşka bir adam bu. Portekiz'de falan nasıl tutunamadı bilmiyorum ama en kötü lig standartlarında müthiş rotasyon adamı olur üç büyükler için. 

Beşiktaş'ta

Bu iş aşırı mutlu etti.

2.4 milyon euro bonservis. 

1 milyon euro senelik alacakmış. 

1 aydır bitti bitiyor haberleri vardı da önce MLS'ten tekliflerin gelmesi, oyuncunun inatla BJK istiyorum diye bastırması sonra kulübü ile BJK arasındaki pazarlıklar vs. derken bugün bitmek üzereymiş artık. 1.9 milyon eurosu bonservisin 4 taksit olacak, kalanı peşinat olacakmış deniyor. 

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...