Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2018-2019 Sezonu Genel Tartışma

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

aktiftablet said:

madcow said:

Sen ne kadar aptal bi adamsın ya.

Ayak tabanı yere bakıyosa zaten kırmızı verilmiyor. Şunun için kalkıp da aptal falan demek löl.

muhabbete bakarsan, şu kadar olay olan maç boyunca(ki lige göre güzel maçtı) sadece bu kart pozisyonu için geliyor topiğe konuşmaya
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

madcow said:

Forum üyesine o. Cocugu diyene 1 aycik ceza verirsen. Boyle hakaretlere goz yummak zorunda kalirsin..
Kusura bakmayın da her mesajımı alıntılayıp pesime dusmus bir adama aptal demek hakaret degildir.

Benim mesajımın 2 ustunde 1 altında da kart yorumu yapan adamlar var. Hic birine lafı yok. Topicte ben olmasam bile benim adımı anıyor zaten. Eger olur da her hangi bir kart yorumu yaparsam hemen baslıyor alıntılar. İsterse 100 kisi yazsın, biri tek ben yazmısım gibi her seferinde beni alıntılayıp alıntılayıp bana saldırır vari yorumlar yapıyor. Tekrarlı bir sekilde 2 seneye yaklastı heralde.

Asıl ceza alması gereken bu saplantılı tavırken ben aptal demisim cok mu?

https://twitter.com/GOLAZOOOxSports/status/1074361997154807808

Pozisyonu izlemesek ayagı yerde sanacaz. Taban kaval kemigine bayagı yukardan basıyor. Bu kırmızının tanımı. Sarı kart bile almadı.
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

applev0dka said:

madcow said:

Forum üyesine o. Cocugu diyene 1 aycik ceza verirsen. Boyle hakaretlere goz yummak zorunda kalirsin..
Kusura bakmayın da her mesajımı alıntılayıp pesime dusmus bir adama aptal demek hakaret degildir.

Benim mesajımın 2 ustunde 1 altında da kart yorumu yapan adamlar var. Hic birine lafı yok. Topicte ben olmasam bile benim adımı anıyor zaten. Eger olur da her hangi bir kart yorumu yaparsam hemen baslıyor alıntılar. İsterse 100 kisi yazsın, biri tek ben yazmısım gibi her seferinde beni alıntılayıp alıntılayıp bana saldırır vari yorumlar yapıyor. Tekrarlı bir sekilde 2 seneye yaklastı heralde.

Pozisyonu izlemesek ayagı yerde sanacaz. Taban kaval kemigine bayagı yukardan basıyor. Bu kırmızının tanımı. Sarı kart bile almadı.

hakaret nasıl edilir bir anlatsana merak ettim :)

https://i.paste.pics/9314ad0fd0cafbdf1703f1d8255e9367.png

bunun üstüne demişimki

https://i.paste.pics/6336ac846e4e9fce358c7b5ce66128dc.png

hatalı veya yanlış bişey yok ortada

tahrik veya benim taraftan da hakaret yok

sen kendine yediremeyip ancak hakaretle cevap verebiliyorsan bu senin seviyeni gösterir

hoş kimseye göstermene gerek de yok :)
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

https://twitter.com/BJKVine/status/1074365387582697472?s=19

burda elle oynama oldugunu gorebiliyorsun herhalde? basbaya sekiyor top ki besiktasli oyuncular bile itiraz etmedi, yoksa VAR'a gidilirdi cozulurdu zaten.

oyunda anlamamistim ben de ama burda gozukuyor iste

"Vücuttan gelen top el olmuyor kardeşim."

boyle demis biri bu da dogru, kendi ceza sahanda olmuyor ama rakip ceza sahasinda oluyor olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

applev0dka said:

madcow said:

Haftasonu pek internet erişimim yoktu, yeni yeni bakıyorum ne var ne yok bölümde diye.

Şu mesaja tekil olarak cevap vermek istedim. Çünkü cevap verilmezse bu mesaj haklıymış gibi bir izlenim oluşabilir forum genelinde.

Evet, aptal demek hakarettir, koşuldan ortamdan bağımsız olarak öyledir. Çok ciddi tahrik olduğunda vb göz ardı edilebilir, edildiği de (forum genelinde, başka bölümlerde de dahail olmak üzere) oldu, ama bu bahsettiğim çok nadir ve çok uç bir durum. Şuradaki kullanımda öyle bir durum da yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

Dark ile Ali Ece'yi bi odaya kapatacan... Kafa göz girişecekler birbirlerine. Elinde çekirdek izlicen....

Gitsin Bursa'da Volkan Şen'leri yıldız yapsın hoca zaten onu diyorum ben de her seferinde

Ali Ece sevdiği adamlar söz konusu olduğunda aşırı saçmalıyor. Nasıl savunacağını bilemiyor. Çok iyi ve ülkedeki en objektif adamlardan ama birkaç noktası var. Çok sevdiği ve çok nefret ettiği adamlar hakkında kendi düşüncesi hariç başka her türlü düşünceye kapalı ki tezini yok edecek aşırı derecede mantıklı şeyler olsa da.

Lucescu'ya bile 3-4 aydır yeni yeni giydirmeye başladı. Çok seviyordu çünkü, hep kurtaracağını düşünüyordu milli takımı vs...

Şenor'a zaten hiç laf ettirmiyor. quaresma'ya ona buna herkese saydırıyor ama şenor izole bir ortamdaymış, kararları o vermiyormuş gibi onu her şeyin dışına itiyor.

misal bugün yine koruyor. quaresma'ya niye öyle oynuyorsun diye sövüyor. hocası gitmiş diyor ki orta oyunu oynuyoruz ben oynatıyorum öyle diye. e hocaya eleştiri nerede? yok.

şenor güneş söz konusu olunca ülkede en ciddiye alınmayacak adamların başında geliyor ali ece
Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde Cthulhu tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...