Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Assassin's Creed: Odyssey

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

Abi AC senelerdir hikayeyi ve ending'leri yarım bırakıyor zaten? Ezio döneminden beri yapılan en büyük hatalardan biri o senelerdir. Ubisoft'takilerin bile hikaye nerden geldi nereye gidiyor hatırlamıyordur bence, öyle akıllarına geldikleri gibi yapıyorlar.

Oturup yazsam en az 13 - 14 tane havada kalmış konu çıkartırım herhalde.

Sosyal ağlarda paylaş

Ben 80 saati devirdim, daha yarısında falanım oyunun heralde. Ara ara savaş mekanikleri ve mekanlar mecburi kendini tekrar ettiği için baysa da genel oyun olarak bayağı tatlı. 

Bi mekanı bitirmeden (tüm questleri yapmak, her yere kafayı uzatıp burada ne varmış diye bkamak) bi sonrakine geçmediğimden olmam gereken levelın 12-13 level önünde gidiyorum tahmini (ona göre scale up oluyo zaten tüm questler, düşmanlar).

Side questler, ara hikayeler tatlı, sonrasına bakacağız artık. Şimdilik tek sıkıntım pek çok güzel skill'i kullanamamam, assassin + warrior skills için 4 slot çok daraltmış. 

Sosyal ağlarda paylaş

27 dakika önce, -Deno- dedi ki:

Abi AC senelerdir hikayeyi ve ending'leri yarım bırakıyor zaten? Ezio döneminden beri yapılan en büyük hatalardan biri o senelerdir. Ubisoft'takilerin bile hikaye nerden geldi nereye gidiyor hatırlamıyordur bence, öyle akıllarına geldikleri gibi yapıyorlar.

Oturup yazsam en az 13 - 14 tane havada kalmış konu çıkartırım herhalde.

Origins bu kadar değildi ya. Orada bağlanmıştı hikaye biraz da olsa. 

Spoiler

Burada tam aileyi bir araya getiriyorsun hadi hep beraber fetö’nun anasını belleyelim diyeceğin yerde hikaye bitiyor. Gemime tayfa yaptım ailemi dolanıyoruz simdi. Yine cultist pesinde geziyorum ama devamında topluca Atina’ya falan dalsak iyiydi  

Sosyal ağlarda paylaş

PS versiyonunda bir sorum var, PC'de de aynı sıkıntı var mı bilmiyorum. 

Her yere kafayı uzata uzata gezerken bazı Ainigmata Ostraka'ları daha tableti bulmadan çözümünü bulmuştum kazara. Şimdi tabletleri bulduktan sonra aynı yere gidersem interact seçeneği çıkmıyor haliyle zaten çözüldü diye. Ama tabletlerde çözüldü tiki gelmiyor buna rağmen. Bunun çözümünü bilen var mı? Hangisini çözdüm hangisini çözmedim takibi zorlaştırıyor.

Sosyal ağlarda paylaş

• Virus locked ve unlocked this konu
  • 2 hafta sonra ...

Bu legacy of first blade i yazan yapan onaylayan kim varsa malın önde gidenidir arkadaş. Oyunun geri kalanıyla hiç alakası olmayan, yarattığın karakteri kökünden dinamitleyen bu derece malak bir senaryo uzun zamandır görmemiştim. Atlantis ne kadar başyapıt ise bu da o derece saçma. Bitirdikten sonra temizlenmek icin alkabiedes’le arınma seksi yaptım gidip. 

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
  • Genel Yönetici

Kassandra geri geldi şimdi, tekrar yüklüyorum oyunu. Valhalla ile crossover yapmışlar, Odyssey ile başlıyor. Söylediklerine göre de tam bir son getirmişler oyuna.

Legacy of the First Blade'i hala oynamadım bu arada kötü yorumlar yüzünden, onu da oynarım sonunda.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...

Yok abi alakası yok ikisinin. Mirage sıkılıp bıraktığım ilk ac oyunu oldu sanırım. Açıp videolardan sonunu izledim ne olacak diye. Odyssey çok daha iyi bence. Hani ortam falan çok iyi her zamanki gibi. Ama sarmadı beni tek düze story mod. 

ahmedinejad tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...