Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yatak odasi ses yalitimi

Goering

Öne çıkan mesajlar

Emmeli gömmeli yap sen de. dolabı yani.

Gömme dolap anladığım kadarıyla boydan boya bir duvarı kaplıyor. ve oradaya konulduğunda dışarıdan çok bir nokta gözükmüyor duvarında.

Her ne kadar ses ve yalıtım konusundaki bilgilerim kısıtlı olsa da sanki sorun olmazmış gibi geliyor.

Gömme dolabı çıkartıp, tam arkasındaki duvara şu normalde çirkin gözüken siyah ses yalıtımı maddelerinden koyup, dolabı da bu maddenin üstüne göm.

Böylece hem sesi emer, hem duvara gömülü olur. Emmeli gömmeli dolap. Dışarıdan da o çirkin ses yalıtım maddesi gözükmez.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

Gömme dolabı çıkartıp, tam arkasındaki duvara şu normalde çirkin gözüken siyah ses yalıtımı maddelerinden koyup, dolabı da bu maddenin üstüne göm.

onu cikartabilecegimden emin degilim ama tek yol o gibi.

seks yapilan taraf degisiyor ama ben onu duyduguma gore komsu da beni duymustur.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi odayı değiştirmek en ucuz yollusu olabilir. Benzer sorun bende de var, üst komşu seviştiği zaman, onlar duşa girerken ben sigara yakıyordum.

Sonra yatakodalarını başka bir odaya aldılar (muhtemelen onlar da onların üstündeki çiftle aynı sorunu yaşıyorlardı). Ytong tuğla kullanıldıysa binada onların yalıtkanlığı iyi değil diye biliyorum.

Onun haricinde battaniye gibi şeyler bayağı ses emiyor, duvara çayırda koşan at desenli halı falan asabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...