Jump to content
Caladorn

Fallout 76

Öne çıkan mesajlar

§ 15 May 2020, 00:23

tabanca şu oyunda kimsenin kullanmadığı tek silah ağacı, 50 cal ise oyundaki en iyi fiyat/performansa sahip heavy gun. daha güçlüleri var ama ammosu kolay, spin up yok vs.

free trial var şu anda zaten, double xp de yaptılar 18'ine dek.

ayrıca 2020 roadmap yayınlandı bugün:

F76_2020_Roadmap_in-body.png

şu perk loadoutları keşke şimdiye dek gelseydi, en kasınç şey oyundaki weight management ile beraber. ama iyi görünüyor roadmap, division2'deki gibi bir sezon sistemi de olacak görünüşe göre. bos'un da geri dönecek olmasına sevindim.

öte yandan wastelanders gayet iyi olmuş, keşke oyun öyle çıksaydı en başta. yalnız t-65 tasarımını iyi tutturamamışlar ya maalesef. en güçlü zırh olduğu halde enclave pa'yı bırakıp giyesim yok hiç, toplaması çok uzun sürecek o ayrı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 15 May 2020, 19:04

Bu oyun oynanıyor mu hala? En son itin g.tüne sokmuşlardı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 15 May 2020, 19:07

Çizilen karizmayı düzeltmeye çalışıyorlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 15 May 2020, 19:54

oyun eksik çıktı ama yamalarla verilen destek çok iyi. microtransaction için premium currency de in-game kazanılabiliyor devamlı, genelde benzer oyunda yapılamayan birşey mesela. bethesda hesabımda 25$'lık currency kaldı diye üzülüyordum ama bunda iki haftada gene topladım bir o kadar daha. gene repair kit satılıyor diye burada tantana olmuştu, aynıları endgame boss'tan düşüyor, kullanmıyorum zaten stash'e koyuyorum nasılsa silahları ömürleri perkle destekleyince herşeye yetiyor. sadece endgame boss'a düşük durability ile girdiğimde kırıldı, repair kit de ondan düşüyor zaten bol bol.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 02 Tem 2020, 18:37

dizi herhalde, hep aklımdan geçerdi bir gün filmi çekilir diye ama düzgün yapması da kolay değil. hadi bakalım hayırlısı.

bazı sorunlar var son yamada ama ücretsiz ekliyorlar bayağı şey.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 08 Tem 2020, 08:53

Bu oyunda aylık ödeme var mı ?

Bir de suan ki steam de 64 TL olan paketi alsam yeterli mi ? 114 TL olan bir paket daha var onu mu almak lazım ?

https://store.steampowered.com/app/1151340/Fallout_76/

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 08 Tem 2020, 19:12

aylık ödeme opsiyonu var da bayağı gereksiz, 1-2 avantaj sunuyor sınırsız scrapping ve private worlds gibi. onlar da önemli şeyler değil.

64₺ yeter, diğerinde ilave kozmetik skin vs var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 08 Tem 2020, 21:20

vf2q5ycvz8851.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!