Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 76

Caladorn

Öne çıkan mesajlar

gelsin ya p2win sorun degil. howard abimiz en azından her oyunda üstüne koyarak gidiyor. adamlar gerekmediği halde oyunu patchliyor. inanılmaz dolu release olmuştu ama daha 1 yıl olmadan bir sürü content geldi. BR modu falan eklediler inanılmaz hamleler yani.

Sözün özü paralarımız iyi emeller ile harcanıyor. helal'i hoş olsun... 

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
2 saat önce, Aceace dedi ki:

Sam yav. Su (bence) rezillik konusundaki tek yorumun bu mu? Ranger armorun gg olmasi mi?

Ne biliyim en azindan cok basic ve releasede olmasi gereken özellikler için 13 euro istenmesi sacma degil mi?

1. private world sallamadığım bir feature
  2. artan inv space ile fazla sıkıntım yoktu en son oynadığımda.
  3. gene evimde fast travel sıkıntım yoktu, ekstra ev olsa da olur olmasa da olur.
  4. achilerden gelen atomlarla istediğim skini almıştım, seçici olduğum için gene atom sıkıntım olmadı.
  5. emote kullanmıyorum ve istediğim ikonu en başta almıştım zaten. ihtiyacım yok onlara da.

yani evet ranger armor dışında hiçbir şey "ya keşke bende olsaydı" dedirtmedi bana o listedeki. release'de olması gereken şeyler vardı, sonradan çoğu bedavaya eklendi. bunlar benim için elzem değil.

bunları isteyenlerin verdiği para ile bedava olacak dialoglu npc dlc'si finanse ediliyorsa o zaman benim için hava hoş. o paralı olsaydı o zaman çemkirirdim.

2 saat önce, Black-ice dedi ki:

fallout 4'e kadar neyse sonuçta aaa action fps rpg oynuyoruz biz de işte ama 76'yı bile savunarak Sam'in Bethesda konusunda nasıl bir dipsiz kuyu olduğunu gördük. büyük ihtimalle tek yorumu budur evet.

yani şu forumun tümünü toplasan benim kadar oynamamıştır oyunu, oyunu oynamayan, neye ihtiyacı olduğunu bilmeyen adamın "o olsun bu olsun" yorumunu iki ekmek arasına koysan bir nothingburger eder. o da karın doyurmuyor.

Sosyal ağlarda paylaş

Buraya bisey yazmaya bile gerek yok, bethesda sıcıp sıvayalı ve mantıklı konusma kısmını coktan gecti artık. Lanetliyorum.

Sam in yukarda yazdıklarına bakarsak aylık ucret odeyip ( ki korkunc bisey ) aldıklarınız arasındaki tek iyi sey ranger armor.. oda fallout:new vegas ın armorı, kendi yaptıkları bi oyundan bile degil. 

İzindeyiz Chris Avellone reis.

Sosyal ağlarda paylaş

Aynen mayonez gargarası gibi oyun...

daha güzeli bu paralı premium fallout deneyimi  bile düzgün çıkaramamış adamlar. "sonsuz box" scrap yutuyomuş. private server olayı da arkadaş listenizdeki herkes içinmiş, invite etmediğin adam pat diye girebiliyormuş ahah. ilkini fixleriz illa demişler, ikinciye de "oyuncularla iletişimsizlik olmuş onu da yaparız istedikleri gibi" gibisinden kıvırmışlar.

https://www.eurogamer.net/articles/2019-10-26-as-the-fallout-1st-disaster-hits-the-mainstream-fallout-76-players-head-in-game-to-protest

goldbären tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

On 18.07.2019 at 17:44, pattisliborek dedi ki:

gelsin ya p2win sorun degil. howard abimiz en azından her oyunda üstüne koyarak gidiyor. adamlar gerekmediği halde oyunu patchliyor. inanılmaz dolu release olmuştu ama daha 1 yıl olmadan bir sürü content geldi. BR modu falan eklediler inanılmaz hamleler yani.

Sözün özü paralarımız iyi emeller ile harcanıyor. helal'i hoş olsun... 

trolluyorsun dimi? nolur trolluyorum de...

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...