Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 76

Caladorn

Öne çıkan mesajlar

Fanboyism'in kemikleştiği sub'larda sık görülen bi olay var.

Apple, fo76, ve birkaç subda daha gözlemledim (bmw tarzı markaların sublarında fln da yaygın)

Oyunu/ürünü eleştiren bi post atıyorlarsa, postun başına götüne bi yere oyunun aslında çok eğlenceli/potansiyelli fln olduğunu belirten disclaimer yazmak zorunda hissediyolar.

Downvote'lardan , dışlanmaktan korkuyolar

Cringe/acıma/taşak geçme birleşimi duygular hissediyorum hep, komiğime gidiyor
Sosyal ağlarda paylaş

Geçmiş tecrübelerden ders çıkarıp gelecek kararları buna göre vermek aslında son derece karmaşık bir eylem.

Ben bethesda oyuncularında bu kadar karmaşık eylemleri gerçekleştirebilecek potansiyeli görmüyorum, oyun tercihlerinden zaten neyi yapıp neyi yapamayacakları belli. Dolayısıyla ben de bethesda olsam bunca ağlama sızlama zerre umrumda olmaz, gıdım test etmediğim buglı patchleri çatır çatır releaseler onların bile testini oyunculara yaptırırdım. Ne de olsa tüm bu tecrübeleri 2 yıl içinde unutup yeni oyunun renkli lansmanlarına ve Todd'un yalanlarına yine kanacaklar.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Geçmiş tecrübelerden ders çıkarıp gelecek kararları buna göre vermek aslında son derece karmaşık bir eylem.

Ben bethesda oyuncularında bu kadar karmaşık eylemleri gerçekleştirebilecek potansiyeli görmüyorum, oyun tercihlerinden zaten neyi yapıp neyi yapamayacakları belli.

http://s3.amazonaws.com/rapgenius/1329179424_mj-laughing1.gif
Sosyal ağlarda paylaş

Celtics said:
tes6

evet cunku bu tarz isyanlarda gorulen kitle sirketin yada oyunun ana kitlesini zaten temsil etmiyor 3-5k insan genelde toplasan, genele etkisi yok pek redditte ana sayfaya ulasilip zafer kazanilmis gibi gozukse bile. ea isyanlarina bakiyorsun bunun 100 kati olay olmus hala gidip bilmemkac milyon satiyor oyun, serinin 12.si falan cikiyor.

geri kalan 20+ milyon kisi reddit twitter online magazin vs takip etmek zorunda degil gunluk, ettigini de sanmiyorum, iste sevdigi oyun cikinca aliyor otomatik baska bisi olmus, sirketin hissesiymis, toadmus, lorefuckmus, patchmis sallamiyor, apple misali, bu tip faillarin en azindan bir kisminin direk bu zaten zooorla para verip 1000 kere sikayet eden kitleden kurtulmak icin pazarlama taktigi oldugunu dusunuyorum biraz.

https://n11scdn.akamaized.net/a1/450/ev-yasam/ambalaj-malzemeleri/aluminyum-folyo-45cm-25kg__0606017888173424.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Norak said:

Celtics said:
tes6

evet cunku bu tarz isyanlarda gorulen kitle sirketin yada oyunun ana kitlesini zaten temsil etmiyor 3-5k insan genelde toplasan, genele etkisi yok pek redditte ana sayfaya ulasilip zafer kazanilmis gibi gozukse bile. ea isyanlarina bakiyorsun bunun 100 kati olay olmus hala gidip bilmemkac milyon satiyor oyun, serinin 12.si falan cikiyor.

ea kısmına katılmıyorum. star wars shitstorm'u belçika'da lootbox yasaklattıydı en son. bikaç ülkede daha benzer yasalar tartışılıyor. bikaç ay öncesine kadar "yea istemeyen almasın lootbox ne diyo bu neckbeard'lar" denen mevzu.

tabi bahsettiğim ea-lootbox muhabbeti. reddit'te ea'in başka bişeyine sövülen ve "number one post of all time" seçilen başka bişeyden bahsediyosan disregard :)
Sosyal ağlarda paylaş

gelecekten geliyorum ne olduğunu anlatayım size :

paralı dlc cıkarcaklar bitane , base game'i bedavaya dağıtcaklar

millet buna sevinecek,olsun dlc içeriği ÇOH İYİ hem oyuncu kitlesi çoğaldı fln diye kendilerini avutacak

lan niye para verdik biz bu oyuna diyenlere emzik olsun diye herkese 1000 atom fln hediye etcekler ingame shop'ta

zaman makinasının pili bittiğinden , DLC'nin içerğine bakamadan döndüm
o yüzden bundan sonrasını tamamen sallıyorum :

bence dlc , instanced vault'larda raid tarzı bişi olcak

millet öve öve bitiremeycek, dlc'n yoksa, yahut dlc'si olan birinin squad ında değilsen giremiycen o vaultlara fln
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
On 07.05.2019 at 10:23, goldbären dedi ki:

anlamadım :S

Adamlar Nuka Dark adında bir Rom çıkarmışlar ama düz, normal bir şişenin üzerine roket şeklinde siyah bir plastik koruyucu var o kadar. Tüm özelliği bu.

Millette o siyah plastik koruyucuyu asıl cam şişe sanmış. 

İkinci bir kanvas çanta durumu. 

Apis tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...