Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 76

Caladorn

Öne çıkan mesajlar

neutrino said:

Naylon canta icin dediklerin hala su absurtlukte malesef, mesajlar duruyor orda:

Kaciniz marriottu elestirdiniz forumda? Marriotta laf edemiyorsunuz hicbiriniz, gelip bethesdayi elestiriyorsunuz anca.

Sam said:

miğfer güzel mi demişim, nesi savunma onun? axe’a iade ettim aynen yaklaşımını, herkes kendisine laf gelmiş hissetti. miğfer hakkında o veya bu yönde bir fikrim yok olumlu veya olumsuz. kötü diyebileceğim kadar kötü durmuyor, iyi diyebileceğim kadar da iyi durmuyor. çinliye yaptırmışlar işte, bu kadar çıkmış. derinlemesine araştırmadım da, ilgilenmiyorum da. forumda oyunlar hakkında konuşulurken insanlara çirkeflik yapılması daha çok enterese ediyor.

ultimate ed ile ilgili mesajım bu. başka birşey dediysem bul çıkar. belki bir de "oyunun sorunları varken çanta materyalinin önemi o seviyede değil" filan demişimdir.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

benim yaptığım forumun akıntısına ters yüzmek. çoğunluğun trenine atlamamak. "ya şimdi bunlara ters düşersem başıma iş alırım" deyip görmezden gelmemem saçmalıkları.

Oyle degil malesef, tanimam etmem seni ama cizdigin goruntu gayet basarisiz bir oyunu sirf oyunu yapan firmayi sevdigin icin savunuyorsun seklinde. Hic oyle noble herkes bir ben tekim durumu yok, rezil bir oyunu olmadik sekillerde savunmaya kalkinca dalga geciliyor hakli olarak, komik oluyorsun malesef.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

neutrino said:

Naylon canta icin dediklerin hala su absurtlukte malesef, mesajlar duruyor orda:

Kaciniz marriottu elestirdiniz forumda? Marriotta laf edemiyorsunuz hicbiriniz, gelip bethesdayi elestiriyorsunuz anca.

Sam said:

miğfer güzel mi demişim, nesi savunma onun? axe’a iade ettim aynen yaklaşımını, herkes kendisine laf gelmiş hissetti. miğfer hakkında o veya bu yönde bir fikrim yok olumlu veya olumsuz. kötü diyebileceğim kadar kötü durmuyor, iyi diyebileceğim kadar da iyi durmuyor. çinliye yaptırmışlar işte, bu kadar çıkmış. derinlemesine araştırmadım da, ilgilenmiyorum da. forumda oyunlar hakkında konuşulurken insanlara çirkeflik yapılması daha çok enterese ediyor.

Sam said:

wowa 13 yıl abonelik ödemek kadar büyük kazık yemek yok ya oyunculuk tarihinde, 76’da biri kadar koymamıştır ce alana.

Bu mesajdan bahsediyordum.
Sosyal ağlarda paylaş

karatan said:

Sam bir gün oynarken canın sıkılacak bir şeye oyunda ve "g.tüne koyam bu oyunun." diyeceksin sonra hepimiz rahatlayacağız.

ya diyorum hergün, geçen sayfada yazdım işte. pvp yaptım bir saat, facia biraz yazmıştım. adam çömeliyor görünmez, 1-shot atıyor oyundaki en yüksek hp ve en yüksek power armora.

buglar filan illallah zaten öyle şeyler yaşıyorum ki hergün, yazsam böyle ajanda filan tutmam lazım bugün bunlarla karşılaştım diye. yeni yama getirdiler, çözdükleri bugların yerine başkaları geldi filan. ui çıldırtıyor gene. bazı perkler tamamen kırık, çalışmıyor filan oturup listelerim istesem de niye yapayım size? gelip bana yumurta atacaksınız gene yani, oynayan da yok zaten.
Redeagle said:

Hayır. Sevdiğin firmanın çıkan oyununu beğendin ve dünyanın kalanı o oyunu para çalmak için yapılan rezil bir şey olarak görüyor. Buna uyuz oldun. Şimdi bu uyuzluğunu foruma karşı verdiğin asil bir savaşmış gibi resmetmeye çalışıyorsun. Olay bundan ibaret.

paticik'teki 2876218721. mobbing vukuatı, olay bu. "dünyanın kalanı" da bayağı kendini beğenmiş bir ifade olmuş ayrıca.
Sosyal ağlarda paylaş

neutrino said:

Oyle degil malesef, tanimam etmem seni ama cizdigin goruntu gayet basarisiz bir oyunu sirf oyunu yapan firmayi sevdigin icin savunuyorsun seklinde. Hic oyle noble herkes bir ben tekim durumu yok, rezil bir oyunu olmadik sekillerde savunmaya kalkinca dalga geciliyor hakli olarak, komik oluyorsun malesef.

ya tanımadığın belli, bu forumda her yıl ortalama 2-3 kere yaşadığım şey olabilir. politika, oyun vs fikrimi rötuşlamadan savunurum, savunmayacağım kadar güvenmiyorsam fikrime zaten ifade etmem. forumun geneline bazen uyar, kimse birşey demez. bazen uymaz, o zaman bunun gibi arbede çıkar işte. bazen tek olurum, o zaman çal zurnayı işte. piranhalar gibi üşüşür forum, ben şahsen hiçbir zaman o zihniyette olamadım. haksız gördüğüm birine abanılırsa gidip aradan bir tekme de ben atayım diyesim gelmiyor, başkaları nasılsa konuşuyor deyip geçiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

neutrino said:

Sam said:

neutrino said:

Sam said:

Sam said:

wowa 13 yıl abonelik ödemek kadar büyük kazık yemek yok ya oyunculuk tarihinde, 76’da biri kadar koymamıştır ce alana.

Bu mesajdan bahsediyordum.

boldladığım yerde izah etmişim o mesajı atarkenki maksadımı. bunu da kaçıncı defa söylüyorum kim bilir.
Sosyal ağlarda paylaş

sadece data leak olsa sorun olmaz.
sadece çok buglı olsa sorun olmaz.
sadece performans sorunu olsa sorun olmaz.
sadece collector edition falsosu olsa sorun olmaz.
sadece yere bakınca hızlı koşma üstüne 60 fps lock olsa olmaz.

bunların bir ikisi olsa "2020'ye doğru sektör iyice azıttı" der genel konuşurduk hepsini sırayla yapıyor adamlar. sen savunurken bile hepsini farklı farklı firmalardan örnek vermek zorunda kalıyorsun. abartılması buradan geliyor.

textbook strawman diyip duruyorsun da oyun textbook failure yani.
seviyoruz bir de seni ;)
Sosyal ağlarda paylaş

ya savunma savunma diyorsunuz da neredeymiş bu savunmalar, toplam bir kere savunma yaptım oyun çıktığından beri, o da "konu yok" denince "konu var" dedim o kadar. sizinle circlejerk yapmayınca savunuyor oluyorum oyunu ne kadar eleştirdiysem de. daha bir kere bile biriniz eleştirilerimi dikkate almadı bu saldırılarınızda. dönüp dolaşıp aynı posta geliyorsunuz ki onda da bir savunma yok.

birşey yazmıyorum, gene arkamdan bana yükleniyorsunuz, sonra "yaa biz şirketi konuşuyoruz sen niye savunuyorsun" oluyor. biff tannen çetesi kıvamında şurada sergilenen durum.
Sosyal ağlarda paylaş

abi senin algın şurada yanlış. "savunmak" kavramı senin için çok apayrı. çoğu postunun bethesdayı savunma anlamı içerdiğini kabul etmemekte ısrar ediyorsun. mesela "oyunları çok iyi abi" fln diye değil de "siz kendinize bakın" "başkalarına da laf edin diye savunuyorsun". bunlar da savunmadır. illa teknik konulara girmene gerek yok. birşey sunmana gerek yok. sen kendine bak dersin savunmuşsundur.

Sam said:

nintendo happy meal tier physical dlc figür satıyor yıllardır, pc sektörü alışık değil herhalde lol.

şu posta bak. hani madem hiç savunma amacın yok üşen ve şunu yazma abi o zmn. bu savunmanın en güzel hali lan. hani kankanı savunursun biri laf edince fln. siz kendinize bakın. siz ahmete bakın fln dersin. şundan farkı yok.

alt metin: bunu başka firmalar da yapıyor.

Sam said:

yani marriott 500 milyon insanın bilgilerini çaldırdı bu hafta, hiç olmayan şeylermiş gibi bahsedip benim arkamdan strawman basıp dalga geçmek bayağı grasping to straws ecnebi tabiriyle.

her ne kadar ben sizin taklidinizi yaptım fln desen de. bunu eyleme döküp yazdın işte. söyleyeceğini söyledin sff

alt metin: inşallah nintendo ile ilgili lafımı unutmuşlardır.

savunuyorsun abi. farkında bile değilsin. her postunla bu mal firmayı savunuyorsun. oyunlarını oynamayı seviyor olabilirsin, gelip burada nintendo da satıyor yazmak zorunda değilsin. buna kendin karar veriyorsun, biraz da başkalarına laf edin demek istiyorsun. kendini tutamıyorsun. sonra da ne savunucam kötü şeyler de söylüyorum diyorsun.

genel olarak bir savunma halindesin. sen hariç herkes bunu gördüğü için kavga çıkıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ya savunma mı o post Allah aşkına? senin haberin yok herhalde, nintendo'yu 5 yıldır filan kıyasıya eleştiriyorum forumda, en tiksindiğim oyun şirketi filan şu anda. oradan onu anladıysan evet ciddi anlamda başka şeyler anlıyoruz savunma kavramından.

haa yok sizin anladığınız savunmamış olmak için ana-avrat düz gidiyor olmak lazım. sizinle circlejerk yapmak lazım. yapsam da gene sürüye kabulüm şüpheli gerçi, en son gündem'e birşey yazdığımda "seni burda istemiyoruz ne yazsan da inanmayız" filan deniyordu. kıyasıya kabileci kafalar çünkü, hergün kampçılığa sövüp, sonra gelip forumda "ya bendensin ya ondan" düsturunu kendi benimseyen anlayış.

eleştirimi nasıl yapacağım diye üst kurulunuzdan onay çıkaracak değilim. onları görmezden gelip "ya bak savunuyorsun işte" diye o mesajları getiriyorsan bir durup düşünmen lazım, "sam gibi forumdaki en büyük bethesda'cı dediğimiz adam fo76'yı nasıl oynadığı en buglı 2-3 oyundan biri olarak anlatıyor" diye.

ülkenin modernleri bu kafadaysa bitmiş bu ülke harbi, gericisi de hükümet olsa, ilericisi de hükümet olsa aynı kabileci, diktacı, kalıpçı kafalar.

nickimin altına da ikon basın "ACHTUNG BETHESDACI!" diye, davut yıldızı filan yok ama dişli logosu mu ne vardı onu basarsınız.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

ya savunma mı o post Allah aşkına? senin haberin yok herhalde, nintendo'yu 5 yıldır filan kıyasıya eleştiriyorum forumda, en tiksindiğim oyun şirketi filan şu anda. oradan onu anladıysan evet ciddi anlamda başka şeyler anlıyoruz savunma kavramından.

nintendoyu 5 yıldır eleştiriyor olman ne alaka?
yine nintendoyu boklayarak fallout'u savunuyorsun zaten? nintendonun konuyla alakası yok.

https://assets.rbl.ms/10667420/980x.png

sınıftaki çocuklar: ahmet altına işiyor.
ahmetin kankası sam: yürüyün gidin mehmet tam 3 yıldır işiyor bundan haberiniz yok sanırım? nedense ona hiç bir şey demiyorsunuz? pis diktacılar.

şundan ne farkı var.
ha sonra çocuklara ben ahmeti 5 yıldır sevmem aslında dedin mesela. o biraz garip oldu hala anlamadım.

Sam said:
sizin anladığınız savunmamış olmak için ana-avrat düz gidiyor olmak lazım. sizinle circlejerk yapmak lazım.

hiç de gerek yok. hiçbir şey yazmasan yeter. ya da "eheh hakkaten mal biraz galiba bunlar ya" desen sempatik bile olursun. yazdığının hala savunma olduğunu kabul etmediğin için böyle diyorum. hayır bethesdayı savun istersen yoksa. banane. ona göre cevap yazılır.

Sam said:
eleştirimi nasıl yapacağım diye üst kurulunuzdan onay çıkaracak değilim. onları görmezden gelip "ya bak savunuyorsun işte" diye o mesajları getiriyorsan bir durup düşünmen lazım, "sam gibi forumdaki en büyük bethesda'cı dediğimiz adam fo76'yı nasıl oynadığı en buglı 2-3 oyundan biri olarak anlatıyor" diye.

eleştirini nasıl yapacağına onay vermek gibi bir amacımız yok. savunmuyorum savunmuyorum diyip duruyorsun ona cevap olarak yazdım. genel olarak tutumun savunmak üzerine abi. kabul etmiyorsun sadece. biri bok atınca gelip hehe bunlar da yapıyor leeeöl yazmak savunmaktır. bunu kabul etmek zorundasın. çok bariz bir şekilde genel tutumun bu abi. sadece farkında değilsin veya geri adım atmıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

ülkenin modernleri bu kafadaysa bitmiş bu ülke harbi, gericisi de hükümet olsa, ilericisi de hükümet olsa aynı kabileci, diktacı, kalıpçı kafalar.

nickimin altına da ikon basın "ACHTUNG BETHESDACI!" diye, davut yıldızı filan yok ama dişli logosu mu ne vardı onu basarsınız.

edit : ÖFFFF

arkadaşlar sam'in üstüne gitmeyin artık zaten yeterince gidildi

sam , sende bi daha böyle dandik tespit yapma bence
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

ahmetin kankası sam: yürüyün gidin mehmet tam 3 yıldır işiyor bundan haberiniz yok sanırım? nedense ona hiç bir şey demiyorsunuz? pis diktacılar.

işte buna strawman diyoruz, kendin yakıştırıyorsun benim demediğim birşeyi. kendin yapıp sonra "strawman diyorsun bize" demek hakikatı değiştirmiyor.

dediğim şey sektörde kanvasmış, plastik kalitesiymiş filan bunların zaten öyle yüksek standardı yok, fason yaptırılan şeyler. kaliteli bir çinliye verirlerse ne ala, vermezlerse işte naylon torba da oluyor herşey oluyor. iyi mi, hayır kötü. ama böyle "aman yarabbi nasıl böyle birşey olur" gibi bir tepki verdirmiyor bana.

çocuğa anlatır gibi anlattım istediğin üzere, bu sefer anladın umarım.
said:
hiç de gerek yok. hiçbir şey yazmasan yeter. ya da "eheh hakkaten mal biraz galiba bunlar ya" desen sempatik bile olursun. yazdığının hala savunma olduğunu kabul etmediğin için böyle diyorum. hayır bethesdayı savun istersen yoksa. banane. ona göre cevap yazılır.

Black-ice said:

hiç de gerek yok. hiçbir şey yazmasan yeter.

...

eleştirini nasıl yapacağına onay vermek gibi bir amacımız yok.

bunlar aynı mesajından. aynı mesaj içinde hem "yazma" diyorsun, hem de "onayımıza gerek yok" diyorsun, hangisi önce bir ona karar ver.
said:
eleştirini nasıl yapacağına onay vermek gibi bir amacımız yok. savunmuyorum savunmuyorum diyip duruyorsun ona cevap olarak yazdım. genel olarak tutumun savunmak üzerine abi. kabul etmiyorsun sadece. biri bok atınca gelip hehe bunlar da yapıyor leeeöl yazmak savunmaktır. bunu kabul etmek zorundasın.

hayır değilim, o senin hüsnü kuruntun. savunursam da savunuyorum derim kaldı ki, savunmak tabu değil birşey değil. nickle değil de anonim atılıyor olsa postlar şöyle bir konu çıkmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...