Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 76

Caladorn

Öne çıkan mesajlar

Cryolator Effects: Players hit with the Cryolator are now Chilled, Frosted, or Frozen depending on how many times they are hit. The duration of movement speed reductions applied by these effects have also been decreased from 2 hours to 30 seconds.

Herhangi bir oyunda bir effect 2 saatten 30 saniyeye düşürülse millet wtf der. Çünkü 2 saat ile 30 saniye arasında inanılmaz fark var. Düşünsenize Wow'da random olarak karşılaştığınız rakip faction üyesi size bir debuff atacak ve bu debuff 2 SAAT boyunca kafanızda kalacak...

Şaka gibi gerçekten.
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

Cryolator Effects: Players hit with the Cryolator are now Chilled, Frosted, or Frozen depending on how many times they are hit. The duration of movement speed reductions applied by these effects have also been decreased from 2 hours to 30 seconds.

Herhangi bir oyunda bir effect 2 saatten 30 saniyeye düşürülse millet wtf der. Çünkü 2 saat ile 30 saniye arasında inanılmaz fark var. Düşünsenize Wow'da random olarak karşılaştığınız rakip faction üyesi size bir debuff atacak ve bu debuff 2 SAAT boyunca kafanızda kalacak...

Şaka gibi gerçekten.

oyle olmasi dogal abi. yere bakarak hizli kosmayi baska turlu nasil dengeleyeceksin?
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

wowa 13 yıl abonelik ödemek kadar büyük kazık yemek yok ya oyunculuk tarihinde, 76’da biri kadar koymamıştır ce alana.

Bu çok yanlış bir bakış açısı ama sam.

Bak ben hiç wow oynamamış biri olarak bunu söylüyorum hem de. Çünkü wow subı olan bir oyuncu önündeki 1 ay boyunca oyundan ne beklediğini biliyor ve karşılığını da alıyor. Yani blizz:

"Sana 1 ay boyunca amaçsızca azeroth'ta dolaşma ve X'i kesme (insert random warcraft character here) imkanı sunuyorum" diyor. Sen kabul edersen sublıyorsun. Kabul etmezsen sublamıyorsun.

Buradaki durum çok farklı. Bethesda ürün içeriğini sana sormadan değiştiriyor. CE'nin amacı kullanıcıların piksele olan sadakatini gerçek hayatta da göstermelerinin yollarını sunmak değil mi? Hayır bir de bildiğin bakkaldaki siyah bira poşetine çevirmişler :)

Sen ise "OMO WOW SOBLORO..." Adeta Trump usulü bir deflect... "OMO HOLLORY'NON..." Hayır anlamadığım sen neden 76 ile ilgili eleştirileri savunuyorsun ki?
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

wowa 13 yıl abonelik ödemek kadar büyük kazık yemek yok ya oyunculuk tarihinde, 76’da biri kadar koymamıştır ce alana.

WoW çatır çatır çıkardı parasını entertainment olarak, gram pişmanlığım yok. Aynı paraya o kadar eğlenmek mümkün değil.

Bu arada FO76 da dünyanın en boktan oyunu.
Sosyal ağlarda paylaş

savunduğum yok oyunu, eleştiri kisvesinde atıp tutunca birileri düzeltmişliğim var ancak. video koymak harici, "en kötü oyun" one-liner basmak harici, benim gibi kendi yazarak eleştiri getiren kaç kişi var başlıkta?
Aceace said:

Bu çok yanlış bir bakış açısı ama sam.

Bak ben hiç wow oynamamış biri olarak bunu söylüyorum hem de. Çünkü wow subı olan bir oyuncu önündeki 1 ay boyunca oyundan ne beklediğini biliyor ve karşılığını da alıyor. Yani blizz:

"Sana 1 ay boyunca amaçsızca azeroth'ta dolaşma ve X'i kesme (insert random warcraft character here) imkanı sunuyorum" diyor. Sen kabul edersen sublıyorsun. Kabul etmezsen sublamıyorsun.

Buradaki durum çok farklı. Bethesda ürün içeriğini sana sormadan değiştiriyor. CE'nin amacı kullanıcıların piksele olan sadakatini gerçek hayatta da göstermelerinin yollarını sunmak değil mi? Hayır bir de bildiğin bakkaldaki siyah bira poşetine çevirmişler :)

Sen ise "OMO WOW SOBLORO..." Adeta Trump usulü bir deflect... "OMO HOLLORY'NON..." Hayır anlamadığım sen neden 76 ile ilgili eleştirileri savunuyorsun ki?

bu bakış açısıyla farkı yok:
said:
Bethesdanın herhangi bir oyununa para vererek fallout adının kirletilmesine ortak olan tüm hainler hak ediyor bunu. Oooooh içimin yağları eriyor keyifle izliyorum. Starfield ve TES6da şimdi sıra

blizzard oyunlarına gözü kapalı para verenler de oyunlarının geldiği noktayı hakediyor aynı mantıkla, bakış açısı rahatsız ediyor olsa o mesaja da aynı anda tepkiyi koyman lazım gelirdi.

fo76'yı bir tek ben oynadığım oynadığım için ben oyunun içindeki sorunları yaşayıp anlatan şuradaki tek insanım, random streamer videosu atıp kaçmak yerine paragraf paragraf anlattım. onca eleştiri içeren mesajımı görmezden gelip, "OMO WOW SOBLORO" yazmak için pusuda beklemediysen sırf, geri dönüp bir oku bakalım ne yazmışım.

mantıklı eleştiriye ne zaman karşı gelmişim, "OF İÇİMİN YAĞLARI ERİYOR, OYUNCULAR BİN BETER OLSUN" diye yazmak eleştiri mi sence? doğru bir yaklaşım mı, ne diyorsun buna?
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Ahahahahah

Hahahahahah

BWHAHAHAHAHAHAH

Bethesdadan CE alanlar direk hak ediyor bunu ya. Bethesdanın herhangi bir oyununa para vererek fallout adının kirletilmesine ortak olan tüm hainler hak ediyor bunu. Oooooh içimin yağları eriyor keyifle izliyorum. Starfield ve TES6da şimdi sıra

işin komiği o 2 oyunu da bu motorla geliştiriyorlarmış. Gerçi bu sefer ardlarını toplayacak modçu tayfa var. Taş parçalayan western mahkumları gibi bedestanın pisliğini temizliyorlar da oyunları oynanabilir oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...