Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oynamaya devam eden?

ohyeah

Öne çıkan mesajlar

Ek paketler alınmazsa onlarla beraber gelen iki yeni Specialization da kullanılamıyor ki bunlar baya önemli görünüyor. Çünkü oyunun başında kullandığımiz 5 specializationdan çok daha farklı ve avantajlı. Ek paket sahibi değilseniz en azından youtubeden felan bunlarin sınıflara ne getirdiğini izlemenizi tavsiye ederim.

Ayrıca her sınıfa farklı silah kullanma yeteneği geliyor, atıyorum elementaliste sword, warriora dagger, thiefe rifle gibi gibi ve bunlar oynama tarzına baya etki ediyor. Tabi ki ek paketleri almaya mecbur değilsiniz ve bunlarsiz da oynanır fakat biraz oynayınca zaten kendiniz almak istersiniz.

Ek paket almazsanız sadece o patchlerle gelen haritalara ve bir raide giremezsiniz. Asıl önemli olan sınıflara gelen yeni build ve silah seçenekleri. Pvp olsun wvw olsun aynı haritalarda, dungeon ve raidlerde bulunabilirsin.

zaytung mayhem.1207 ekleyin.
Veya pm Kezban Alert
Sosyal ağlarda paylaş

rated pvp kasmak için mesela, birkaç classın core buildleri gayet iş yapıyor. ama her classı efficient oynayamıyorsunuz o yüzden gerekiyor expler.

wvwvw için ise zaten çoğu iyi build exp buildleri genelde. pve'de raiddir world eventtir onlar da yeni bölgelerde dopdoplu genelde. en kötü path of fire lazım eğer birkaç build ile comp pvp kasmayacaksanız.
Sosyal ağlarda paylaş

marksman said:

Ek paketler alınmazsa onlarla beraber gelen iki yeni Specialization da kullanılamıyor ki bunlar baya önemli görünüyor. Çünkü oyunun başında kullandığımiz 5 specializationdan çok daha farklı ve avantajlı. Ek paket sahibi değilseniz en azından youtubeden felan bunlarin sınıflara ne getirdiğini izlemenizi tavsiye ederim.

Ayrıca her sınıfa farklı silah kullanma yeteneği geliyor, atıyorum elementaliste sword, warriora dagger, thiefe rifle gibi gibi ve bunlar oynama tarzına baya etki ediyor. Tabi ki ek paketleri almaya mecbur değilsiniz ve bunlarsiz da oynanır fakat biraz oynayınca zaten kendiniz almak istersiniz.

Ek paket almazsanız sadece o patchlerle gelen haritalara ve bir raide giremezsiniz. Asıl önemli olan sınıflara gelen yeni build ve silah seçenekleri. Pvp olsun wvw olsun aynı haritalarda, dungeon ve raidlerde bulunabilirsin.

zaytung mayhem.1207 ekleyin.
Veya pm Kezban Alert

o halde 80e kadar rahat rahat oynayip oyunu ogrenebiliriz degil mi? ek paketlerin olmamasinin simdilik bir kaybi yok 80e kadar?
Sosyal ağlarda paylaş

Pvp ağırlıklı oyun seviyorsan, zaten pek alternatif yok. Eninde sonunda alırsın ek paketleri. Bu nedenle kararlıysan, oyun tarzını seviyorsan kısa sürede almak, oyun zevkini arttırabilir.

not: son exp ı oynamadım (mmo yu bırakmıştımda.. Fakat yeniden bir mmo ya başlayacak olsam, çok sağlam bir oyun çıkmamışsa, başlayacağım ilk oyun bu olurdu)
Sosyal ağlarda paylaş

Birkaç haftadır %30 mu %25 mi ne indirim vardı, üzerine Bless Online gibi patlayan MMO'lardan sonra YouTube'a atılan videolar da olunca popülasyonda epey artış olmuş. Ben de geri döndüm Path of Fire'ı alarak.

Cidden zevkli, ne zaman geri dönsen haftalarca seni oyalayacak güzel bir MMO ya.

aquila tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Ben oynuyorum hala. Bende 1 ay önce filan indirdim tekrar. Huzur gw de ya resmen. Herşeyi aynı anda yapmaya çalışıp sıkılmıştım daha önce. Şimdi aynı hatayı yapmamaya çalışıyorum. Yavaş yavaş yeni mapleri tamamlayıp, arada fractal pvp vs takılıp zaman öldürüyorum. İlaç gibi geldi
Sosyal ağlarda paylaş

• 9 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...