Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avrupa'dan Futbol [18/19]

Raylen

Öne çıkan mesajlar

bu arada son'un iki topu direkten döndü ama yinede çok etkisizdi maçta. biraz daha canlı olsa belki bu kadar sıkıntılı olmayabilirdi maç. 

dele alli ve moura çok büyük oynadı. apaçi mapaçi ama ziyech'te sahanın her yerindeydi.

bi de trippier'e çok büyük saygı duydum. 15-20dk arasında kasığı çekti. Çıkana kadar acı içinde oynadı resmen.

Çok güzel maçtı

Sosyal ağlarda paylaş

chelsea-frankfurt maçını izliyorum dk 60'dan beri. maç uzatmaya gitti 1-1 şu an.

taş gibi takımmış frankfurt.  4 tane yugoslavları var Rebic, Yovic, Kostic, Gacinovic, it gibi sağa sola basa basa duman ettiler chelsea'yi.

uzatmalarda iki topları kalenin içinden çıktı. eleyecekler gibi chelsea'yi. bakalım son 15 dk.

Sosyal ağlarda paylaş

Bilic bizdeyken bu Rebic'i çok istiyordu, çok bastırdılar ama yönetim olmaz diyip almamıştı. Bir de Kramaric istiyordu. İyi ki gelmemişler gerçi, şanssız olmalarına rağmen sürekli yavaşta olsa seviye atlayıp hep daha iyi yerlere geliyorlar adım adım. Burada bi bok olmazdı onlardan.

Sosyal ağlarda paylaş

Penaltılarda Chelsea aldı. Arsenal da Valencia yı 4-2 ile geçti. UEFA finalindede 2 ingiliz var. Kupa kazananlar direk şl ye gidiyordu. Bu yüzden önümüzdeki sene şl de , ingilizlerin 6 takımı olur mu? Böyle bir ihtimal var mı ?

sniper tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde Cthulhu tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...