Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avrupa'dan Futbol [18/19]

Raylen

Öne çıkan mesajlar

ya baldan ziyade büyük oyuncu faktörü.

liverpool baskı yapıyordu, barca'nın gole ihtiyacı vardı. messi golü yoktan var etti takımı rahatlattı. salah'ın yapması gerekeni yaptı.

ki ben bunları yazarken de frikikten de attı şimdi.

gram sevmiyorum ama çok büyük oyuncu.

@Xenus aynen patladılar dsfd

Borlach tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Bu karaktersiz it galiba kariyerinin en iyi sezonunu geçiriyor sessiz sedasız, karşısında Ronaldo olmayınca hype'ı sona erdi de bu kadar kötü bir Barça'yı hem şampiyon yaptı hem de ŞL'de finale çıkarmış olacak resmen ki %75'te kazandıran adam olacak. 

Yolları kolaydı vs. ayrı konuda kolay yoldan bile bu kadar kötü Barça'nın buralara gelememesi gerekiyor.

Feci büyük faktör, çok büyük oynuyor itoğlu it harbi... 

Sosyal ağlarda paylaş

Gram hak etmedi dün akşam Barça maçı kazanmayı. L'pool oyuncuları bir tık az kazma olsaydı son vuruşlarda, dünkü skor tam tersine olurdu.

Yayında spiker de kendinden geçti, topun gittiği yer harika falan ama öyle inanılmaz bir freekick gibi de gelmedi ya. Bunları görmeye alıştığımız için adamdan mı nedir ?

İngiltere'de hayvan gibi önde baskı ile 20dk'da 2-0 yaparsa maçı l'pool döner seri. 

Sosyal ağlarda paylaş

12 saat önce, Natanyal dedi ki:

Bu karaktersiz it galiba kariyerinin en iyi sezonunu geçiriyor sessiz sedasız, karşısında Ronaldo olmayınca hype'ı sona erdi de bu kadar kötü bir Barça'yı hem şampiyon yaptı hem de ŞL'de finale çıkarmış olacak resmen ki %75'te kazandıran adam olacak. 

Yolları kolaydı vs. ayrı konuda kolay yoldan bile bu kadar kötü Barça'nın buralara gelememesi gerekiyor.

Feci büyük faktör, çok büyük oynuyor itoğlu it harbi... 

Ronaldo musun kiskancliktan tirnaklarini yiyor gibi yazmissin.

Sosyal ağlarda paylaş

49 dakika önce, Natanyal dedi ki:

Ronaldo'nun frikik golü fazla değildir ya, sanmıyorum. Ronaldo çok az atıyor ama attı mı öz olduğu için süper-ultimate frikikçi gibi aklımızda yer ediyor.

Messi ben bildim bileli en kötü 2-3 haftada bir yerlerde birilerine frikik atıyor resmen sadkjfas 

şu herif güncel tutuyor baya

ronaldo'nun golü daha fazla 53vs48 de messi muhtemelen geçer.

https://michelacosta.com/en/messi-vs-cristiano-goals-free-kicks-hat-tricks/#faltas

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...