Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avrupa'dan Futbol [18/19]

Raylen

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
City bok gibi aslında da Liverpool feci sıçmaya başladı. sakatlar, cezalılar vs. bir türlü takım toparlayamadı. mesela nathaniel clyne'ı niye kiraya verdik anlamıyorum. tamam az oynuyordu falan da al işte sakatlandı bütün rotasyon değişti gg yani...

Şu iki maçta tek kayıp bile fazlayken 2 kayıp, daha doğrusu direkt 4 puanlık kayıp saçmalık. şampiyonluk tekrar zora girdi harbi şansları eşitlediler resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...

zidane, real madrid'e geri dönüyor falan diyorlar lan acayip mutlu oldum. mourinho tekrar geleceğine zidane gelsin.

yazın da doğru dürüst transfer yapar artık papa perez. mbappe falan gelse keşke. vinicius - rashford - mbappe yapıcan ileri üçlüyü 10 sene kafa rahat sdf.

bi de ramos  gitsin mümkünse. 

Cthulhu tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Zidane'a kemiksiz 300 milyon euro vermişler yaza hazırlan diye, bir de 5 adamın satılmasını istemiş işte kulüp şimdi onlara yer arıyormuş. Onlardan gelen parada eklenince kafadan 450-500 milyon euro dökecekler bu yaz sağa sola. 

Bale garanti gidici, zaten sevmiyordu ki harbi balona dönüştü. 
Isco içinde garanti gidici deniyor, EPL'de çok talibi varmış.
Marcelo için zaten Juve lafı geçiyor ki Alex Sandro iyi alıştı açık oynamaya, Marcelo - Alex kanadı adnan şenses tecavüz timi olur. 

Bir ihtimal Modric'te gidici diye yazıyorlar ama Zidane onu sever ve ister, göndermez yüksek ihtimal.

Natanyal tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Ha bir de Mbappe - Neymar birlikte alınacak yazıyrolar sürekli de zaten o ikisini PSG'den almak istesen min 400-500 çıkarman gerek şu piyasada ki satmazlar ikisini birlikte. 

Neymar oradan alınır, EPL'den de 2 tane falan adam çekerler yüksek ihtimal ki biri de Hazard olur gibi duruyor. Sarri kalacaksa Chelsea'den de çok kopan olacak. Yeniçerin başı o ibne çünkü kulüpte barınamaz artık Sarri olacaksa gelecekte. 

Sosyal ağlarda paylaş

marcelo juve ile anlaştı zaten kesin gider ya cristiano ile tekrar kavuşurlar birbirlerine.

umarım hazard gelmez. sevmiyorum hiç. courtois kovasını da istememiştim zaten onu da niye aldılar anlamak mümkün değil. sırf ucuz diye aldılar herhalde saçma sapan iş yaptılar.

mbappe + neymar'ı hayatta vermez zaten nasser al khelaifi. tek olarak neymar'ı verebilir belki sürekli sakatlanıp duruyor uyuz olmuştur kendi de. ama ben onu da istemem açıkçası real'e sdf. vinicius'a biraz finishing çalıştırsınlar o iş yapar solda, bi o eksik zaten bebede.

mbappe + bi tane rashford gibi adam lazım işte. bale-rashford takası falan yapsınlar manu ile.

Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde Cthulhu tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...